IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Členovia RBD na podpore chorých detí

Ako sme vás už informovali, v sobotu (10.12.) sa tak ako každý rok uskutočnila v Mexiku akcia „Teleton 2016“ , na ktorej sa zúčastnili aj dvaja ex- členovia RBD, a to Dulce María Christian Chávez. 

Teleton je zameraný na pomoc chorým detičkám, peniaze sa snažia vyzbierať známe osobností, ale deje sa to aj prostredníctvom draženia a tento rok sa do dražby dalo aj červené sako, ktoré nosila Lupita Fernandez, a jedno z tričiek Anahí, ktoré mala na fotení skupiny RBD. To do dražby prišlo potom, ako bolo pri saku Lupity vyzbieraných viac ako 10 000 mexických pesos.

Dulce si ešte pri návšteve centra spolu s detičkami zaspievala svoju novú pieseň „Un minuto sin Dolor“ a Christian, ktorý sa zúčastnil dňa s Teletonom priamo v sobotu si zaspomínal na krásne časy so skupinou RBD a to počas spievania piesne  “ Solo quedate en silencio“. Vo videu Dulce hovorí o dôležitosti darovania do tejto nadácie. 

Dulce María- Un minuto sin Dolor

Dulce María v centre „Teleton“ v Mexiku

Christian – Solo quedate en silencio


Christian spolu s herečkami Sofi Castro a Ferny Graciano zaujal rolu moderátora a jeho moderovanie bolo vysielanie aj live cez facebookovu stránku spoločnosti „Televisa“

Christian prosí ľudí, aby sa zapojili a pomohli deťom, ktoré to naozaj potrebujú.

 

Christian na „Teleton 2016“

Ďalšou ex-členkou RBD, ktorá sa vyjadrila k pomoci deťom podporou cez „Teleton,“ bola Maite, ktorá na svojom „Instagrame,“ zverejnila fotografiou s výzvou:

“ #TvojPrispevokJeRiešením pre všetky deti z rodín @TeletonMexico ktoré nás tak moc potrebuj! Spojme sa pre dobrú vec!“

 

#TuDonaciónEsLaSolución para todos los niños y familias de @TeletonMexico que tanto nos necesitan ¡Únete a esta gran causa!

Fotka uverejnená používateľom Maite Perroni Beorlegui (@maitepb),

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz