IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Členovia RBD súcitia s Arianou Grande

Mal to byť najkrajší deň v ich živote, no v sekunde sa zmenil na nočnú moru… Reč je o pondelňajšom (22.05.) teroristickom útoku na koncerte slávnej americkej speváčky Ariany Grande v anglickom Manchestri.

Celý koncert prebiehal bez problémov a všetci vrátane speváčky si ho užívali. Zlom nastal vo chvíli, keď sa krátko pred skončením koncertu, na ktorom bolo vyše 21 tisíc fanúšikov, ozvala obrovská rana. Prítomní tvrdia, že šlo o streľbu.

„Spievala poslednú pieseň, keď sme zrazu začuli výbuch. Všade boli zakrvavené dievčatá; ľudia kričali a zdesene utekali. Bolo tam veľmi veľa dymu….“   Týmito slovami opisujú chvíle strachu niektorí z fanúšikov.

Aj napriek rýchlemu príchodu zdravotnej služby sa už však bohužiaľ nepodarilo zachrániť životy 21 fanúšikom, pre ktorých bol tento koncert posledným.

Podobne ako všetky ostatné správy o teroristických útokoch, aj táto sa rozšírila svetom rýchlosťou blesku. Už krátko po jej zverejnení sa začali na sociálnych sieťach  objavovať modlitby a odkazy pre obete. Tie boli nielen od fanúšikov a samotnej speváčky, ale taktiež aj od hviezd ako Demi Lovato, Katy Perry, Taylor Swift, One Direction či niektorí členovia RBD.

„Zlomená. Z hĺbky môjho srdca, je mi to tak ľúto… Nemám slov,“ napísala Ariana na Twitter.


DULCE MARÍA


„Aké hrozné, čo sa stalo v #ManchersterArena. Bezohľadné a neľudské. 😰😰 Moje modlitby pre anglické rodiny a všetkých dotknutých. 💔🙏🏻🙌🏻“


ANAHI


„Je strašné, čo sa deje vo svete … A naše deti ?? Je to na nás zanechať im čo najlepšie miesto  a urobiť z nich dobrých mužov a ženy. Zasejme hodnoty, rešpekt, svedomie, súcit. Sú to práve oni, čo budú na tejto planéte v budúcnosti žiť. 🙏🏻 🙌 Potrebujeme lásku. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤“

Aterrador lo que pasa en el mundo … Y nuestros bebes ?? Está en nosotros dejarles un lugar mejor y hacer de ellos hombres y mujeres de bien. Sembrar valores, respeto , conciencia , compasión . Son ellos quienes moverán el planeta en un futuro. 🙏🏻🙌🏻 Necesitamos amor. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

A post shared by Anahi (@anahi) on


CHRISTOPHER UCKERMANN


„#Manchester Modlime sa všetci za Manchester. Posielam lásku a svetlo všetkým tam vonku. Nech je Boh s vami všetkými.“

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz