IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Corazón Que Miente [22.epizóda]

BY

 

0 COMMENT

 

"Corazón Que Miente"

22

Leonardo (Diego Olivera) sa snaží hovoriť s Marielou (Thelma Madrigal) o jeho pocitoch lásky, ktorá sa v ňom zrodila, ale je jasné, že Mariela ho vidí len ako svojho otca, ktorého nikdy nemala. Vzhľadom k tomu hľadá Leonardo útechu v náručí Denise (Vanesa Restrepo).

Alonso (Pablo Lyle) sa snaží priblížiť k Mariele so zámerom obnovy ich priateľstva, ale ona si bude myslieť, že je to za úplne iným účelom. Alonso sa tak rozhodne, že bude pokračovať vo svojom vojnovom pláne a Renatu (Dulce Maria) použije ako žiarlivostnú zbraň.

Demian (Alejandro Tommasi) požiada o pomoc Roberta (Gerardo Murguía), aby urýchlil spracovanie dedických záležitostí Renaty a na oplátku sa bude uchádzať o finančné riešenia, aby sa zabránilo pádu firmy Quadrum, pretože potrebujú previesť peniaze do zahraničia, aby rodina Ferrer neskrachovala.

Rafaela (Lourdes Reyes) si myslí, že Demian niečo skrýva a tak sa snaží ukradnúť dokumenty, ktoré dokazujú, že firma Quadrum je v kríze. Po ich objavení prisahá, že odhalí celú pravdu.

dalsie

video1

video2

video3

video4

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz