IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

[DOKUMENT] Takéto je RBD

NAHĽAD JESEŇ 2015

Dnes je jeden z tých dní, ktorí sa do našej histórie zapíše veľmi hlboko. Je to totiž už 5 rokov, čo sme prvý krát publikovali článok na náš web. Dnes je ten deň, kedy web RBDFanclub.com oslavuje svoje 5.narodeniny. Ako darček za vernosť našim ale aj fanúšikom skupiny RBD sme si pre vás pripravili obrovské prekvapenie.

Dnes sa opäť dozviete doposiaľ nepoznané a spoznáte aká bola, je a v srdciach fanúšikov aj ostane skupina RBD.

Televízia „Televisa“ vydala v roku 2007 dokument, v ktorom uvidíte, ako skupina RBD vznikala od ich počiatku. Nezverejnené rozhovory s ex-členmi RBD ako aj slová, ktoré vytvoria zimomriavky po tele nie jednému fanúšikovi.  Tento krátky dokument sa dostal do mnohých krajín a dnes dorazil aj na Slovensko a do Českej Republiky.

Limitovaná edícia DVD, ktorá hovorí o skupine RBD a jej členoch. Nezverejnené rozhovory a zábery zo zákulisia, ktoré ste nikdy nevideli. Okrem toho uvidíte videá z ich prvých vystúpení na scéne a zákulisné fotografie skupiny, ktorá sa stala fenoménom. RBD nikdy nebolo tak blízko pri vás ako je dnes, krok po kroku od kariéry, problémov až po najväčšie úspechy. Pripravte sa, pretože takéto je RBD.


 

TAKÉTO JE RBD


Preklad: Peťa Šulcová

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz