IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Druhá časť narodeninového darčeka pre Anahí

BY

 

0 COMMENT

 

Anahi, Najnovšie príspevky, Novinky

Ako sme vás už začiatkom mesiaca informovali, Anahí už onedlho oslávi svoje 34.narodeniny a to konkrétne v nedeľu 14.mája. Boli sme oslovení americkým fanklubom speváčky, aby sme sa aj my ako slovenskí fanúšikovia mexickej divy zapojili do narodeninového darčeka, ktorý bude vytvorený od všetkých jej fanúšikov po celom svete. Zaujímavosťou tohto projektu je, že darček, ktorý budeme tvoriť bude v našom rodnom jazyku a preto to bude naozaj výnimočné.

Prvou časťou darčeka bolo vytvorenie videa s narodeninovou piesňou po Slovensky, do ktorej sa zapojili len slovenskí fanúšikovia. Teraz je rad na všetkých slovenských ale aj českých fanúšikoch, aby doplnili náš projekt o narodeninové fotografie pre Anahí.


Kto sa môže zapojiť do druhej časti projektu?


Do druhej časti nášho projektu, v ktorom sa je potrebné odfotiť podľa vopred stanovených inštrukcii, môže zapojiť ktorýkoľvek fanúšik speváčky zo Slovenska a Českej Republiky. Zúčastniť sa môžu aj tí, ktorí už zaslali svoje video pre Any.


Ako sa zapojiť?


Pošli email na: anahi@rbdfanclub.com s textom „Chcem sa odfotiť pre Anahí,“ a my ti do 24 hodín pošleme všetky potrebné inštrukcie na to, aby si čo najlepšie zvládol účasť v tomto projekte.


Dokedy sa môžete zapojiť?


Registrácia do projektu prebieha do stredy (26.04./23:59) a zaslanie fotografii prebieha najneskôr do (27.04./20:00)

Ďakujeme každému z vás, kto sa do projektu zapojí alebo sa už videom zapojil. Bude to výnimočné a garantujeme vám, že to Anahí určite uvidí!

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz