IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Dulce, Anahi a Maite v slovenskej hitparáde?

nahlad-2016

Nič nie je nemožné. Dulce María, Maite Perroni a Anahí sú členkami skupiny RBD, ktorá už síce nie je spolu, ale každá z nich sólovo tvorí. Slovenský časopisKamarát,“ prostredníctvom ktorého sme vám prinášali články ako aj plagáty usporiadal rubrikuTop desina,“ ktorá sa zameria na 10 najlepších piesní, ktoré si vyberú čitatelia.

Aby sa tam naše tri členky dostali, je potrebné napísať na Facebookovú stránku časopisu kamarát, ktoré piesne by sme chceli zaradiť do hitparády. Bolo by úžasné, keby sa tam dostala aspoň jedna členka skupiny RBD.

Ktoré piesne sme vyhrali?

Anahí – Amnesia

Dulce María ft. Joey Montana – Volvamos

Maite Perroni – Adicta

Kde je potrebné písať vaše tipy?

Tri tipy na pesničky, ktoré sú uvedené hore, je potrebné napísať pod fotografiu časopisuKamarát,“ ktorá je na to určená (klik na obrázok nižšie).

Akou formou napísať komentár?

Je potrebné, aby ste každú skladbu napísali do samostatného komentára. Prosíme všetkých, aby nevyberali iné piesne od ex-členiek, aby sa vo výbere zhodlo čo najviac čitateľov.

Veríme, že sa nám podarí do zoznamu dostať minimáne jednu členku skupiny RBD. Čím viac nás bude, tým lepšie. Prosíme vás, aby ste ku príspevku napísali maximálne tri komentáre. Žiaden SPAM! ĎAKUJEME!

9867b00ef5_76645934_o2

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz