IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Dulce by chcela navštíviť Slovensko

nahlad-2016

Dulce María včera (25.10.) sa okrem stretnutia s fanúšikov, stretla aj s redaktormi dvoch médii, ktorým odpovedala na otázky. Prvým programom, bol programE Online Latino,“ v ktorom speváčka hovorila o novom duete s Joey Montana, „Volvamos,“ ako aj o už známych skladbách z prichádzajúceho albumu.

Dulce María v programe „E Online Latino“

Druhé médiu, ktoré navštívila bola redakcia webu „Publimetro,“ ktorá odvysielala celé stretnutie so speváčkou naživo na svojom „Facebooku.“ Tu diva taktiež hovorila o svojej kariére, o novom duete a videoklipe, ako aj o svojej rade parfumov, ktorú v Mexiku má. Okrem toho dostali priestor na otázky aj diváci a fanúšikovia, ktorí sa mohli Dulce čokoľvek opýtať.

Najzaujímavejšou otázkou pre slovenských fanúšikov bola tá, v ktorej priznala, že jedného dňa by sa jej páčilo prísť k nám na dovolenku. Do ktorých krajín by sa však ešte rada pozrela?

Už si navštívila mnoho krajín, ktoré ti ešte chýbajú na tvojom zozname?

„Ktoré by som chcela spoznať? Ay, veľmi veľa. Väčšinu som navštívila kvôli mojej práci a preto som ich nemohla spoznať tak, ako by som chcela. Ale.. Chcem ísť do Londýna, rada by som šla do Izraelu, do Egypta, do Indie, do Grécka. Takže boli by tu nejaké miesta.. Ale tiež by sa mi páčilo ísť na všetky miesta, ale hlavne na dovolenku. Do Chorvátska, NA SLOVENSKO, do Poľska. Rada by som šla na prázdniny do Brazílie, Argentíny, Kolumbie, Peru, rada by som spoznala viac Čile, zomrela by som preto aby som tam išla. Chcela by som ísť tiež do Uruguaja a Paraguaja. Je tu veľa častí, takže.. do Dominikánskej republiky, kde sú úžasné pláže, na Kubu. Je veľmi veľa miest, kam by som chcela ísť. Samozrejme mi chýba aj Mexiko, je tu veľa miest, ktoré sú úžasné a ktoré sú tu v Mexiku úžasné. A takto by som asi skončila.“


Dulce v redakcii „Publimetro“:

Komentáre

1 Komentár na "Dulce by chcela navštíviť Slovensko"

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
Kika
Host

Jéééj Dulce je tak zlatá 😊
Spomenula nás aj v 16:53 😍😍😍❤❤❤

wpDiscuz