IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Dulce ďakovala tímu za skvelú prácu

Ako už iste viete, v piatok (24. marca) Dulce María odohrala prvý koncert zo série „DM World Tour“ , v mexickom „Teatro Metropolitan“ (Viac → Dulce na „DM World Tour v Mexiku“) .

 

Dulce na koncerte vystriedala niekoľko úžasných kostýmov, ktoré boli vyrobené špeciálne pre toto turné. Speváčka v nich vyzerala očarujúco a vďaka make-upu a účesu bola neodolateľná. Dnes ráno, sa prostredníctvom sociálnych sieti Dulce  poďakovala celému svojmu tímu zato, že aj oni dopomohli k tomu, aby prvý koncert dopadol fantastický.


KOSTÝMY


Najskôr sa Dulce poďakovala módnemu návrhárovi menom Amáraby, ktorý sa postaral o jeden z kostýmov.

 Ďakujem @amaraby za tento úžasný kostým ! a tí, ktorí prídu do Brazílie #DMWorldTour🏹 Brazília 🙌🏼🙌🏼🙌🏼❤ Ďakujem za všetku tvoju podporu ❤❤❤

Gracias @amaraby por este increíble vestuario ! y los que vienen para Brasil #DMWorldTour🏹 Brasil 🙌🏼🙌🏼🙌🏼❤ Gracias por todo tu apoyo ❤❤❤

A post shared by Dulce Maria (@dulcemaria) on

Ďalším módnym návrhárom, ktorý pre Dulce pripravil kostým bol Angel Farfalla. Aj jemu speváčka venovala krásne slová vďaky.

Ďakujem @angelfarfalla za tento úžasný kostým #DMWorldTour🏹 a ostáva ešte ďalšie prekvapenie !! ❤🙌🏼👯‍♂️ ďakujem môj, zbožňujem ťa!

Gracias @angelfarfalla por este increíble vestuario #DMWorldTour🏹 y faltan otra sorpresas!! ❤🙌🏼👯‍♂️ mi gracias me encanto!

A post shared by Dulce Maria (@dulcemaria) on


MAKE-UP


O neodolateľný make-up sa Dulce postaral make-up artist a kaderník Oktavio Torres, s ktorým už speváčka niekoľkokrát spolupracovala. Vlasy mal na starosti Edoardo Bravo a aj im sa Dulce poďakovala cez „Instagram“ .

Ďakujem @oktaviotorres_ #makeup úžasný #účes @iamhairpannque milujem vás!!! Ďakujem za všetku vašu podporu !!! Zbožňujem vás ❤🙌🏼

Gracias @oktaviotorres_ #makeup increíble #hairstyle @iamhairpanque los quiero!!! Gracias por toda su apoyo!!! Me encanto ❤🙌🏼

A post shared by Dulce Maria (@dulcemaria) on

Ďalšie slová vďaky patrili stylistovi Tonymu Berberovi. 

Ďakujem za všetko @tonyberber_ milujem ťa!

Gracias por todo @tonyberber_ te quiero!

A post shared by Dulce Maria (@dulcemaria) on


CELY TÍM


Nakoniec speváčka pridala fotku zo zákulisia, kde je s niektorými členmi jej tímu a ešte raz sa všetkým poďakovala zato, že jej dopomohli k úžasnému koncertu.

Ďakujem za všetku vašu pomoc a podporu po celý deň v tento významný deň. #tím👊🏼 Ďakujem !!!! ❤❤❤❤🙌🏼🙌🏼🙌🏼🙌🏼

Gracias por toooda su ayuda y apoyo tooodo el día en este día tan importante #equipo👊🏼 gracias !!!! ❤❤❤❤🙌🏼🙌🏼🙌🏼🙌🏼

A post shared by Dulce Maria (@dulcemaria) on

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz