IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Dulce: Hlas a zmyselnosť s vodcovstvom

Vlastníčka podmanivej osobnosti, ktorá si je vedomá dôležitosti a penetrácie svojho hlasu u mladých ľudí, Dulce María, poskytla rozhovor pre časopisLideres Mexicanos“, v ktorom prehovorila o svojich posledných dňoch v roku 2016 i o všetkých svojich projektoch či turné. To talentovaná Mexičanka odštartuje už 24. marca vo svojej rodnej krajine.

Na poslednej slávnosti „Eliot Awards“ predstavila Dulce María svoj najnovší singel „Volvamos“, na ktorom spolupracovala s Joeyom Montana. Pripomíname, že speváčka získala pred rokom na odovzdávaní cien „Eliot Awards“ ocenenie za najväčší počet „lajkov“ na Facebooku a ostatných sociálnych sieťach, ktoré využíva na to, aby bola vždy v kontakte s fanúšikmi:

„Veľmi sa mi páči vyjadrovať sa a okrem toho aj šíriť svoju prácu; taktiež rada zanechávam pozitívne posolstvá, trošičku toho zdieľam aj z môjho života, fotografií a mnohých iných vecí.  Myslím, že je úžasné, že jedným klikom sa okamžite spojíte so všetkými.“

Vo svojich 31 rokoch si je Dulce María vedomá dôležitosti sociálnych sietí a ich pozitívneho či negatívneho vplyvu. Aj to je dôvod, prečo výzva ľudí k tomu, aby ich využívali zodpovedne:

„Bohužiaľ, väčšina ľudí chce len na chvíľu nemyslieť, smiať sa, na všetko zabudnúť a cítiť sa fajn; no netreba zabúdať, že na sociálnych sieťach existuje mnoho ľudí, ktorých môžeme sledovať a ktorí môžu v každej svojej správe zanechávať niečo dobré alebo zlé.


Nový rok, nový album


Hoci už Dulce María svojim miliónom fanúšikom prezradila, čo môžeme očakávať od albumu s piesňami No sé llorar, Dejarte de amar a Volvamos, celý bude zverejnený až v marci:

„Začiatkom roka som natáčala telenovelu „Corazón Que Miente“ (Srdce, ktoré klame) a nahrala som pre ňu aj pieseň „Dejarte de amar“ (nechaj ma milovať). prvý singel albumu sa ale volá „No Se Llorar“, ktorá je vlastne piesňou so spoločenským problémom. Vyzýva k zastaveniu násilia páchanom na ženách, teda hovorí o tom, aby sme neplakali pre veci, ktoré o to nestoja. Táto nová pieseň „Volvamos“ (Vráťme) je zábavnejšia, tanečnejšia a trošku viac mestskejšia, pretože koniec koncov je nahraná s Joeyom Montana a on sa v mestskom štýle pohybuje o čosi viac. Je to trošičku smelšia skladba a preto je aj videoklip o niečo viac sexy.“

Okrem propagácie albumu však už má Dulce María aj iné plány na rok 2017:

„V marci vydám celý album, ktorý bude obsahovať niekoľko mojich vlastných piesní. Taktiež chcem odohrať koncert v Mexiku, kde by som odprezentovala tento materiál. V apríli mám naplánované štyri koncerty v Brazílii a zdá sa, že v lete pôjdem do Španielska. Potom by sme rozbehli turné a ak všetko pôjde tak, ako má, už tento rok ukončí natáčanie filmu, ktorí je určený pre riešenie sociálnych problémov a vecí. (Más Alla De La Herencia).“

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz