IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Dulce hovorí o novinárskych výmysloch

nahlad-2016

Dulce María je opäť unavená z počúvania niektorých nepravdivých informácii, ktoré o sebe v poslednej dobe počula. Aj preto sa speváčka rozhodla, že včera (10.11.) zorganizuje ďalší „Facebook Live,“ aby objasnila ako to v skutočnosti s niektorými kauzami naozaj je. Okrem toho spomenula stretnutie s deťmi, ktoré včera absolvovala v detskom centre „Crit,“ v Mexiku. (Viac na: Dulce María bola navštíviť choré deti.)

„Veľmi neochotne venujem svoj čas negatívnym veci, ale záležitosti prišli do bodu, kedy je dôležité, že by som mala byť viac v kľude. Je pre mňa dôležité objasniť niektoré veci, ktoré sa o mne hovoria.“

V prvej časti diva hovorila o tom, koľko negativity vo svete je a prečo niektoré slávne osobnosti upadajú do depresie:

„V časopisoch a vysielaniach boli nedávno zverejnené veci, ktoré sú obyčajnou fikciou. Dnes sú bohužiaľ ľudia, ktorí v prevažnej väčšine hovoria o veciach, ktoré zahŕňajú fakty, o ktorých nevedia, čo sa za nimi skrýva. Plne chápem ľudí, ako Justin Bieber, ktorí sú veľmi slávny, všade sledovaní, obťažovaní. Je takmer nemožné žiť takýmto spôsobom. Potom sa čudujeme, prečo sú súčasťou drogových príbehov, upadajú do depresie alebo chcú spáchať samovraždu. Sú v blízkom kontakte s kritikou, nepriateľstvom, negitovitou, uvažujú o sebe a hovoria si, či im to stojí za to byť naďalej v tejto kariére. Ale na druhú stranu, môže im to dať novú silu v ceste pokúsiť sa o to najlepšie.

Dulce hovorila o všetkých lžiach, ktoré sa o nej objavili v novinách:

„Prvá lož je, že som si vraj vzala muža, s ktorým som ukončila vzťah pred dvoma rokmi. Ďalšou je, že žijem s novým mužom, je to rovnaký výmysel ako ten predtým, len aby predali viac časopisov. Žijem sama! Nechcem sa chváliť ani niekomu niečo vysvetľovať, ale presťahovala som sa do iného bytu, tento je môj! Ďakujem. Nechcem žiť s nikým ani s mužom ani so ženou, s kýmkoľvek. Tento vyt je môj, je nový, takže v mojom živom vysielaní vidíte úplne iný a nový priestor. Po tretie nemám žiadne problémy so svojou rodinou, práve naopak. Moja mama mi rozumie lepšie ako kedykoľvek predtým. Celá rodina je veľmi chápavá, oceňujem, že ich mám vedľa seba. Robme to, čo robia všetci na tomto svete a síce hľadajme svoje šťastie.“

Speváčka v ďalšej časti objasnila opäť vzťah s producentom je videoklipov, pretože mnohé média si myslia, že spolu niečo majú:

ci6yjabugaagpvf

„Ľudia nemajú hranice ak sa chcú niečo opýtať. S Pacom (Francisco Alvarez) sme sa stretli niekedy v marci, apríli, keď sme natáčali videoklip k piesni „No Se Lloar,“ je to úžasný človek, ťažko pracuje, má za sebou viac ako 20-ročnú kariéru. Pracoval so známymi menami ako hudobníkmi Lous Miguel, Paty Cantu, Ana Seradilla, Jimena Navarete či Chayane. Chcem povedať, že je to veľmi pracovitý človek, obdivujem ho a rešpektujem. Je to veľmi poctivý človek, ktorého v tomto prostredí je len ťažké udržať. Potom sme sa začali lepšie spoznávať, je to môj kamarát. Veľakrát žil oddelene od svojich partneriek. O všetkom, o čo ste ma v tej dobe žiadali som povedala pravdu. Žijem sama a nevydala som sa tajne. Môžem povedať, že som šťastná. Samozrejme, že som sa nahnevala keď som čítala všetky tieto nezmysli. Je veľmi ťažké sa v tejto dobe zamerať na svoj osobný život, pretože mám pred sebou veľa práce. Jediné o čo žiadam je rešpektovať ma. To je všetko čo môžem povedať k tejto téme, zvyšok je moja vec, nemám potrebu oznamovať niečo celému svetu. Toto je vysvetlenie toho, prečo som unavený z týchto všetkých fám a výmyslov.“

Ako sme vás už informovali, Dulce vo vysielaní hovorila aj o údajnom vzťahu s Christopherom Uckermannom a spomenula aj to, kto je za rozvratom ich priateľstva:

„Mnoho ľudí prináša veci, ktoré sú veľmi vzdialené od pravdy. Ľudia budú vždy prinášať lži. Napríklad Christopher Uckermann, nikdy sme spolu netvorili pár. Boli sme vždy veľmi dobrý priatelia a tvorili sme pár v telenovele. Je to len skupina fanúšikov, ktorí o tom hovoria, pretože nechcú prijať pravdu. Prajem mu veľa úspechov a dúfam, že nájde svoje šťastie. Vďaka fanúšikom, ktorí nie sú schopní rozlíšiť pravdu od klamstva, nie sme s Christopherom v žiadnom styku, pretože tieto záležitosti je veľmi ťažké zvládnuť. Ľudia, ktorí by mali byť našimi fanúšikmi a mali by nás milovať, sa postarali o to, že naše cesty sa rozdelili, naše priateľstvo je výsledkom týchto a iných komentárov,“ povedala.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz