IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Dulce: „Jazvy sú stopy, vďaka ktorým sa cítíme byť živí.“

Dulce María v posledných dňoch prezentuje svoj nový album „DM“ v rôznych rádiách. Ako sme vás už informovali, objavila sa v rádiách „ExaFm“, „Morning Arriba“ a  „Amor 95.3.“ Dnes vám prinášame to najzaujímavejšie z rozhovorov, ktoré poskytla týmto rádiám.


Rádio Exa


Aké prekvapenia môžeme očakávať od Dulce Maríe 24. marca v Teatro Metropolitan?

„Bude tam Sebastian Yatra, ktorý so mnou bude spievať. A tiež Christian Chavez, s ktorým si zaspomíname na dôležitú etapu mojej kariéry. Prvotná bude prezentácia nového albumu, ktorý je viac popový.“

Požiadali sme tvojich fanúšikov, aby napísali nejaké otázky s hashtagom #Jessieenexa. Niektorí z nich zanechali svoje otázky v rádiu. Prišli ich tisíce. Od dievčat z Brazílie, Chile, Argentíny..

Následne Dulce uviedla nový singel „Rompecorazones“ a počas vysielania „Facebook live“ si čítala otázky, ktoré prišli. Niektoré len prečítala a na zopár aj odpovedala.

Čo ťa inšpirovalo pri albume DM? Kedy budeme vedieť viac o koncertoch v Brazílii? Aký bol tvoj prvý bozk? Ako sa cítiš po emocionálnej stránke len pár dní pred tvojim veľkým koncertom?

„Som veľmi nadšená. Zdá sa mi, akoby dni išli pomaly, ale potom si poviem, že už chýba len 10 dní… Je to veľký adrenalín. Začala som so skúškami. Stále to nie sú generálne skúšky. Ale som nadšená a nervózna.


Morning Arriba


V rádiu „Morning Arriba“ (15.3.) povedala, že väčšinou skladateľov najlepšie ispiruje, keď sú veľmi smutní. Ale ona, keď je veľmi smutná, tak nemá chuť na nič. Keď jej je lepšie, tak skladá so spomienkami, ktoré ju trápili a boleli.

A pieseň „Hoy te entierro“?

„Tú som nezložila ja, ale je dobrá. Na predchádzajúcom albume bola pieseň „Cementerio de los corazones rotos“ a toto je ako pokračovanie. Preto sme ju zložili. Je viac cool a trochu krutá, taký čierny humor. Ale je dobrá.“

Presentimiento je o láske. Keď niekoho spoznáš a cítiš toľko vecí, to čo si hľadala. Táto pieseň sa mi páčila hned od začiatku.“


Amor 95.3


V rádiu „Amor 95.3“ priznala tiež, že je veľmi nadšená ale zároveň aj nervózna.

„Aj keď mám za sebou veľa úspechov, vždy som pred vystúpením nervózna, lebo nikdy neviem, čo sa stane, je to špeciálny adrenalín, veľa emócií.“

Tiež povedala, že na koncert môžu prísť deti od 3 rokov.

Ako je to s láskou?

„Som veľmi spokojná. Nie som tehotná, ale som spokojná.“

Ktorá je tvoja obľúbená pieseň na tomto odlišnom disku? Ktorá sa ti páči?

„Je to viac rock popové. Odlišné od predchádzajúcich. Mala som chuť urobiť niečo odlišné. Texty sú viac silné. Hovoria, aby si nemal limity a vždy išiel ďalej. Pieseň Cicatrices je viac popová, je moja a text je pekný, lebo hovorí, že čo ťa nezabije, urobí ťa silnejším, a že jazvy sú ako stopy, vďaka ktorým sa cítíme byť živí.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz