IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Dulce je na svoje turné prichystaná

nahlad-2016

Niekoľko dní od svojho posledného „Facebook Live“, 24. novembra ráno Dulce María opäť vysielala naživo a to z Guadalajary.

Speváčka povedala, že je veľmi vďačná Bohu, pretože ďalší z jej snov sa stáva skutočnosťou. V marci 2017, presnejšie 24. marca, začne svoje nové turnéDulce María World Tour“ v „Teatro Metropolitan de la Ciudad de Mexico“. Ako už mnohí viete, Dulce vždy začína s veľkým koncertom vo svojej krajine. Predaj lístkov začal už dnes, 29. novembra, na stránke ticketmaster.com.mx.

Na druhej strane, Dulce po prvýkrát prehovorila o svojom novom filme, ktorý natáča v posledných dňoch, „Más alla de la herencia„, režírovaná Alejadrom Gonzalesom Padillom. V tomto filme stvárňuje mladú a milú Gaby, centrálnu postavu z histórie. Tento film bude taktiež dokumentom, ktorý sa dotkne ekologickej témy a faktu, že ľudia by mali chrániť životné prostedie, ide hlavne o kontamináciu morí.

Dulce taktiež zdieľala so svojimi divákmi jednu myšlienku:

„A to najdôležitejšie, čo tu máme, je vďačnosť, starať sa o svoju misiu na tomto svete, ktorou je milovať, aj keď je to niečo malé, to, čo robíme, je dôležité a stojí to za to. Treba povedať, ako povedala Matka Tereza: Niekedy to, čo robíš, sa zdá ako malá kvapka v oceáne, ale more by nebolo bez tej kvapky také veľké. Takže si predstavte že každá kvapka prispieva k rozšíreniu mora. Je to dôležité, však? Takže dá sa povedať, že to, čo robí každý z nás, to čo dávame ľuďom na svete, aby sa smiali, pomáhame niekomu, odpúšťame priateľom, sebe samému, svojmu partnerovi, priateľovi, alebo hocičo iné. Musíme milovať, musíme byť k sebe dobrí, musíme si ceniť iných, musíme nájsť svoje šťastie. Musíme sa snažiť robiť so svojím životom niečo dobré, neprišli sme na svet náhodou, sme tu kvôli určitému cieľu. Musíme sa snažiť byť šťastný a tak. Dobre, všetkým prajem veľa šťastia. Milujem vás! Ahojte!“

Dulce sľúbila, že sa čoskoro opäť pripojí a povie viac detailov o svojich projektoch.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz