IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Dulce má vzkaz pro všechny bojovníky!

Několik evropských fanoušků Dulce Maríe si již před týdnem splnilo v Madridu svůj sen. Setkalo se se zpěvačkou naživo! A nejen to, diva ve Španělsku uspořádala i koncert v rámci ,,DM World Tour.“ Tuto událost si samozřejmě nenechala ujít místní média, která Dulce vyzpovídala den před koncertem.

Nedávno, se na internetu objevil záznam z jednoho rozhovoru, ve kterém ex-RBD přímo motivuje své následovníky k plnění svých snů. Dulce redaktorům věnovala opravdu nádherná slova, mluvila nejen o lidských ideálech, ale i o představě, kterou o ní lidé mají.

,,Celý svět má představu o tom, jaký by jste měli žít svůj život. Co by jste měli dělat, co je pro vás nejlepší, jaký je váš sen, který by jste si měli splnit. A jak by jste si ho měli splnit. Myslím, že velikou chybou je tomuto světu vyhovět, protože hodně krát zapomínáme na sebe, zrazujeme sebe sama. Jen kvůli tomu, abychom naplnili očekávání druhých. Potom, nebudete šťastní. Život vám přináší spoustu zkoušek, lekcí, mnoho překážek. Zkouší vás a bude stále. To hlavní je o tom být šťastný, nebo se alespoň pokusit být šťastný. Dělat, co vás dělá šťastným. Proto často říkám, že chci dělat věci, které třeba zrovna nejsou v módě. Já se prostřednictvím nich můžu projevit. Můžu vyjádřit svou radost, vybrat si projekty, díky kterým budu moct obšťastnit druhé. S těmi typy věcí musíte občas bojovat, protože hodně lidí řekne ,,Ne, Dulce přišla jsi z fenoménu, měla by jsi vzít ten projekt nebo ten. To spousta lidí očekává. Ale vy najednou zjistíte, že to, co chcete dělat je něco jiného. Každý máme jiné sny, jsme odlišní. Myslím, že to jedna z věcí, kterou jsem se naučila. Jak následovat své sny a ne ostatní.“

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz