IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Dulce María bola navštíviť choré deti

nahlad-2016

Včera (10.11.) sa Dulce María vybrala do centraCrit,“ v Mexiku, ktoré funguje pod záštitou spoločnostiTeleton.“ Je to centrum, v ktorom sa snažia pomôcť chorým, postihnutím detičkám a ich rodinám.

Dulce počas včerajšieho „Facebook Live,“ informovala fanúšikov o tom, že napriek tomu, že je zima a prší, neprestala celý týždeň pracovať, čo ukazovala aj na sociálnych sieťach, kde zdieľala videá a fotky. Medzi spomínanými bola aj návšteva práve detského centra:

„Dnes som bola navštíviť deti z „Teletónu“. Je neuveriteľné, ako si uvedomíš, aké je potrebné pomáhať ľuďom, podporovať ich. Každý by mal dať zo seba všetko, čo má vo vnútri svojho srdca a, daj to svetu.“

Táto návšteva detí Dulce Mariu veľmi rozcitlivela:

Vidieť deti, mamy, rodiny, ktoré majú veľké problémy a aj napriek tomu sa smejú, majú vieru a celé dni bojujú. Rozosmieva ma, ako si uvedomíte, že sa zaoberáte vecami, ktoré nie sú dôležité.

Počas jej návštevy sa s deťmi hrala, a z ich spoločného stretnutia vznikli nádherné fotografie. Dulce pred odchodom napísala na celú stranu návštevnej knihy odkaz pre všetkých, ktorí sa snažia pomáhať deťom v Mexiku:

Ďakujem všetkým priateľom zo „Ciudad de Mexico“. Ďakujem že pomáhate deťom a pokúšate sa zmeniť ich život, dávať im šancu byť lepšími! Ďakujem že toho môžem byť súčasťou. Zo srdca, Dulce María.

08-58

O návšteve centra informovala aj manažérka Dulce, Iliana Fraga na svojom Twitteri:

„Špeciálna návšteva detí s veľkým srdcom #CRIT 💛💜 #Teletón @DulceMaria“

cats


Dulce María v detskom centre „Crit do Teleton“


Dulce María v detskom centre „Crit do Teleton,“ v Mexiku (10.11.2016)

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz