IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Dulce María otvorene o falošnom tehotenstve

Určite ste zaznamenali, že v posledných dňoch sa šíria falošné informácie o tehotenstve Dulce Maríe, ktoré začal šíriť časopis „Tv y Notas“ . Tento časopis je veľmi známy tým, že podáva falošné informácie o umelcoch latinskej Amerike.

 

Aj keď sa speváčka snažila tieto klamstvá vyvrátiť cez sociálne siete  (Viac v článku → Správy o tehotenstve Dulce sa naďalej šíria) klebety ďalej pokračovali a tak sa rozhodla porozprávať o tom v rozhovore pre časopis „TV y Novelas Mexico“ . 

Určite ste naštvaná..

„Naozaj je to pre mňa šokujúce čo robia, potom čo sa prevalili tieto klamstvá mi ľudia začali blahoželať, že budem mama, no to nieje pravda. Problém je v tom, že vždy prinášajú príbehy, ktoré nie sú pravdivé, sú to klamstvá a ohováranie. Je to veľmi poburujúce. O pár dní uvidia, že mi brucho nerastie, čo si vymyslia? „

Dulce tiež zdôraznila, že  momentálne prežíva jedno z najlepších období svojho života. Čoskoro vydá svoj tretí sólový album „DM“ a s ním spustí aj turné nielen v Latinskej Amerike ale ja v Európe. Dodala, že  konečne je opäť zaľúbená do Francisca, Paca, Alvareza, a je s ním veľmi šťastná.

„Je to skvelý človek, je neuveriteľný, rešpektuje ma a podporuje.“

O tomto rozhovore Dulce informovala svojich fanúšikov aj neprajníkov cez „Twitter“ , kde sa časopisu poďakovala, že jej pomáha vyvrátiť tieto klamstvá, ktoré jej len spôsobujú nepríjemnosti.

„Ďakujem @TVyNovelasMex za rozhovor a vyvrátenie falošných správ, že som tehotná 🙌🏼✨✌🏻“

Celý rozhovor sa nachádza v januárovom vydaní časopisu „Tv y Novelas“ . 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz