IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Dulce María plná vďaky

Marec, je pre Dulce Maríu významným mesiacom, pretože na začiatku vydala svoj tretí sólový album, „DM“ , a v piatok odštartovala turné „DM World Tour“ vo svojom rodnom Mexiku. Na prvý koncert si speváčka prizvala aj špeciálnych hostí, Christiana Cháveza a Sebastiana Yatra.

 

Speváčka sa už počas koncertu poďakovala všetkým svojim bojovníkom zato, že prišli, že ju podporujú a spievajú jej piesne. A dnes slová vďaky rozdáva aj naďalej. Ráno sa prostredníctvom sociálnych sieti poďakovala celému svojmu tímu (Viac → Dulce ďakovala tímu za skvelú prácu) a hneď nato aj svojim fanúšikom.

Nezabudnuteľný deň, noc  #bezhraníc, plná mágie, energie, hudby, priateľstva, lásky, jednoty, podpory, plná Života! Z mojich koreňov, show v mojom dome, v Mexiku. Ďakujem všetkým, ktorí toto umožnili, tým, ktorí museli prekonávať diaľky, aby boli so mnou, ďakujem, ktorí cestovali, aby boli so mnou v „Teatro Metropolitan“ , táto noc mi ostane v srdci navždy! Milujem vás !!! Aby ste sen pretvorili na skutočnosť, treba pracovať každý deň.. Boh nám dá semienko, záleží iba na nás, ako sa oň budeme starať, ako ho budeme polievať, jedného dňa rozkvitne a tiež si treba pamätať, že musíme byť trpezliví, pretože Božie načasovanie je perfektné a on vie, kedy si musíme počkať a kedy je správny moment, aby sme dostali to, čo si prajeme. Len treba mať vieru ! DLB ❤🙌🏹🙏😊💋

Un día inolvidable ,una noche #sinfronteras ,llena de magia energía,Musica,amistad,amor,unión,apoyo,llena de vida ! De…

Zveřejnil(a) Dulce Maria dne 26. březen 2017

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz