IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Dulce na autogramiáde časopisu „Open“

Ako sme vás už informovali, Dulce María sa v mesiaci december nachádzala na titulke časopisuOpen,“ pre ktorý poskytla exkluzívny rozhovor. (Celý rozhovor: Dulce v rozhovore pre magazín „Open“)

Včera (06.01.) sa konala exkluzívna autogramiáda, ktorú zorganizovala práve redakcia spomínaného magazínu. Konala sa v nákupnom centre „Forum Buenavista,“ v Mexiku a prišlo na ňu stovky fanúšikov. Podmienkou účasti fanúšika na tejto autogramiáde bolo mať časopisOpen,“ ktorý bol jedinou možnou vstupenkou ako sa ku speváčke dostať. Inú vec ako časopis na titulke s Dulce si podpísať nemohli.

Fanúšikovia okrem podpisu mali niekoľko sekúnd na to, aby sa so speváčkou porozprávali, odovzdali jej darček a odfotili sa.

Dulce María na autogramiáde časopisu „Open,“ v Mexiku (06.01.2017)

Počas autogramiády sa speváčka prihlásila svojim fanúšikom pomocou „Facebook Liveaž dva krát, aby aj ostatné štáty sveta videli, čo mexická diva v prvé dni tohto roka robí.

 

 

Firma de autógrafos Open!!

Posted by Dulce Maria on 6. január 2017

 

 

Seguimos en la firma

Posted by Dulce Maria on 6. január 2017

 

Po skončení autogramiády sa speváčka poďakovala všetkým, ktorí na podujatie prišli. Odkazy im nechala na sociálnej sieti „Instagram“:

„Vďaka všetkým, ktorí prišli dnes na moju auogramiádu časopisu Open! ❤🙌🏼✌🏻✨ Šťastný deň Kráľov ❤😘“

 

Gracias a todos los que fueron hoy a mi firma de autógrafos de la revista Open ! ❤🙌🏼✌🏻✨ feliz día de Reyes ❤😘

Fotka uverejnená používateľom Dulce Maria (@dulcemaria),

„Vďaka všetkým bojovníkom! Potešilo ma, som vás videla a začala tento rok stretnutím s vami! Dúfam, že budete mať skvelý rok! Páčilo sa mi, že mnohí z vás mali vstupenky na môj koncert v Metropolitan 24.marca 😱😱❤ milujem vás veľmi!!!!  ❤❤🙌🏼✨✌🏻 Ďakujem za vašu podporu, lásku, listy, atď .. Ďakujem , ze s láskou prijímate prácu, ktorú ja robím s láskou!!! 😘☺“

 

Gracias mis guerreros! Me dio mucho gusto verlos y saludarlos empezando este año! Espero que tengan un gran año! Me dio gusto también ver que ya muchos tienen sus boletos para mi concierto en el Metropolitan el 24 de Marzo😱😱❤ los quiero mucho!!!! ❤❤🙌🏼✨✌🏻Gracias por su apoyo ,cariño,detalles cartas etc…Gracias por recibir con amor el trabajo que yo hago con el mismo amor!!! 😘☺

Fotka uverejnená používateľom Dulce Maria (@dulcemaria),

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz
„Nedostane-li žena koho chce, běda tomu, koho dostane.“ Mark Twain