IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Dulce na autogramiáde v Tlaxcala

Dulce María sa po skončení turné v Brazílii opäť vrátila k svojim milovaným fanúšikom. V mestách po Mexiku organizuje tzv. „Showcase,“ na ktorých zaspieva piesne nie len z najnovšieho albumuDM„. Mexická diva potom podpisuje fanúšikom albumy a okrem toho každý z nich získa profesionálnu fotografiu so speváčkou.

Nebolo tomu inak ani v sobotu (20.05.) kedy sa Dulce objavila v nákupnom centreGran Patio“ v meste Tlaxcala. Okrem hudobnej šou, podpisovania a fotografovania s fanúšikmi z tejto udalosti vzniklo video, v ktorom divu vyspovedala jedna z redaktoriek:

Dulce, je nádherné ťa tu vidieť. Mockrát ďakujeme za tvoju návštevu. Predstav nám trochu tvoj nový album. Aké je pre teba ho mať, 30spôsobilo naozaj veľký poprask. Popíš nám ho.

,,Som veľmi nadšená, že som tu. Že ste ma pozvali do Gran Patio Tlaxcala, už je to dlho, čo som tu nebola. Veľmi ma teší, že som mohla opäť mohla všetky vidieť, vidieť ľudí, ktorí ma podporujú. No a keď už o tom hovoríme, začala som novú tour, a to v Teatro Metropólitan, tiež som navštívila Brazíliu. V júli prídem do Španielska. Práve teraz ale pracujem na také menšie tour vo veľkých mestách Mexika. Tiež som veľmi spokojná s novou piesňou Rompecorazones“

,,Zdravím priatelia z Gran Patio Tlaxcala, ja som Dulce María a veľmi vám ďakujem za pozvanie,“ dodala speváčka na záver. 

Showcase de Dulce María en Gran Patio Tlaxcala

Así se vivió la presentación de Dulce Maria en Gran Patio Tlaxcala, esperen pronto más sorpresas. #ViveGranPatio

Zveřejnil(a) Gran Patio Tlaxcala dne 25. květen 2017

Dulce María na „Showcase“ v meste Tlaxcala (20.05.2017)

 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz