IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Dulce na „DM World Tour“ v Mexiku

Dulce María dnes v noci (24.03.) odštartovala svoje veľkolepé turné „DM World Tour“ v Mexiku. Šlo o jej prvý koncert v divadleTeatro Metropolita,“ ktorý bol podľa informácii fanúšikov vypredaný do posledného miesta (informácia nie je potvrdená).

Speváčka sa predstavila nie len spevom, ale aj tancom, kostýmami a efektami. Koncert sa začal o 20:30 mexického času a priniesol so sebou 21 piesní, ktoré boli buď duetami alebo sólovými skladbami. Dulce si tak s nimi zaspomínala na svoju éru v skupine Jeans, s Christianom Chávezom sa vrátila do čias skupiny RBD, a so Sebastianom Yatrom odspievala singel z albumu „Sin Fronteras.“


TRACKLIST


O Lo Haces Tu O Lo Hago Yo
Invectible
Al Otro Lado De La Lluvia
Corazón Confidente / Entre Azul y Buenas Noches
Luna / Pesando En Ti / Vacaciones / Lo Intentare
Ingenua
Antes Que Ver El Sol (feat. Sebastian Yatra)
Presentimiento
Te Daria Todo / Dejarme Ser / Mas Tuya Que Mia / Dejarte De Amar
Tal Vez En Roma
Lagrimas
Un Minuto Sin Dolor
Cicatrices
No Se Llorár
Te Quedaras
Dos Enamorados / Inalcanzable / Aun Hay Algo / Un Poco De Tu Amor / Solo Quedate En Silencio / Tras De Mi (Feat. Christian Chávez)
Rompecorazones
Ya No
No Pares
Volvamos
Inevitable

Vďaka fanúšikom, ktorý sa zúčastnili včerajšieho koncertu si dnes môžeme pozrieť videá a aspoň na chvíľu sa vžiť do atmosféry, ktorá bola fantastická. Fanúšikovia burácali a taktiež si pre Dulce pripravili prekvapenia, o ktorých sme vás vo štvrtok informovali. (Viac na: Fanúšikovia v Mexiku pripravujú pre Dulce prekvapenia) 


O Lo Haces Tu O Lo Hago Yo / Invectible / Al Otro Lado De La Lluvia / Corazón Confidente / Entre Azul y Buenas Noches / Luna / Pesando En Ti / Vacaciones / Lo Intentare / Ingenua / Antes Que Ver El Sol (feat. Sebastian Yatra) / Presentimiento / Te Daria Todo / Dejarme Ser / Mas Tuya Que Mia / Dejarte De Amar /Tal Vez En Roma / LagrimasAl Otro Lado De La Lluvia / Corazón Confidente / Entre Azul y Buenas Noches / Luna / Pesando En Ti / Vacaciones / Lo Intentare / Ingenua / Antes Que Ver El Sol (feat. Sebastian Yatra)Un Minuto Sin Dolor / CicatricesTe QuedarasDos Enamorados / Inalcanzable / Aun Hay Algo (Feat. Christian Chávez)Un Poco De Tu Amor / Solo Quedate En Silencio / Tras De Mi (Feat. Christian Chávez) / RompecorazonesYa NoNo Pares / Volvamos


 

Dulce María – DM World Tour, Mexico (24.03.2017)

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz