IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Dulce na tretej autogramiáde albumu „DM“

Ako iste všetci viete, 10. marca speváčka Dulce María vydala svoj nový, už tretí, album s názvom „DM“ . Album sa objavil aj na známych hudobných platformách a v mnohých krajinách sa na „iTunes“ dostal na popredné priečky.

 

Deň nato, sa  v obchodnom centre  „Plaza Universidadv Mexiku konala prvá autogramiáda, kde si fanúšikovia mohli dať podpísať nový album speváčky a dokonca boli odfotografovaný profesionálnym fotografom. V nedeľu (12.3) sa konala ďalšia autogramiáda a to v meste Puebla. 

 

Včera (17.3) sa uskutočnila už v poradí tretia autogramiáda albumu „DM“. Tá bola opäť v Mexiku, avšak v obchodnom dome „Parque Lindavista“ . Tak ako aj predchádzajúce, tak aj túto autogramiádu organizovala spoločnosť „Mixup“ . Dulce hneď po príchode všetkých privítala a poďakovala sa im zato, že prišli. Spomenula aj prvý koncert „DM World Tour “ , ktorý sa uskutoční už 24.marca v  „Teatro Metropolitán“ , na ktorý všetkých pozvala.

Na autogramiádu prišli fanúšikovia všetkých vekových kategórii, dokonca aj jednomesačné bábätko, ktoré si Dulce vypýtala do náručia a vyfotila sa s ním. Potom si však trochu zavtipkovala a mamičke povedala, aby si ju radšej vzala, pretože začnú klebety, že jej dieťa sa už narodilo [4:10].  Dulce ani teraz nezabudla na svojich bojovníkov, ktorí sa autogramiády nemohli zúčastniť a tak počas toho ako rozdávala podpisy opäť vysielala live cez „Facebook“ . V pozadí hrali nové piesne z albumu a počas toho, ako speváčka čakala na fanúšikov, zaspievala malé úryvky z piesní.

Dulce na autogramiáde albumu „DM“ v Mexiku [17.3.2017]

Facebook live: 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz