IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Dulce objasňuje dôvody neúčasti na svadbe Anahí

Dulce María počas svojho pracovného výletu do Brazílie, kvôli usporiadaniu koncertu vrámci propagácie nového albumu a svojho „DM World Tour“, poskytla niekoľko rozhovorov.

Jedným z nich bol aj rozhovor pre Lucianu Gimenez (30.03.) v programe „Luciana By Night“. V tomto rozhovore sa zúčastnila hry, kde musela objasniť niekoľko klebiet a povedať, či sú pravdivé, alebo nie. Hra bola venovaná témam ako jej údajné tehotenstvo, bozky s Christopherom von Uckermannom počas natáčania „Rebelde“.

Jedna otázka sa venovala aj Anahí a jej svadbe. Anahí je za guvernéra štátu Chiapas vydatá už takmer dva roky, ale okolo ich svadby sú stále otvorené otázky. Čo na to hovorí Dulce María? Dulce sa pýtali ohľadom pozvania na jej svadbu. Odpoveď na sociálnych sieťach začala veľké diskusie.

„Hm … Najprv sme boli pozvaní, ale potom sa pozvanie zrušilo. Ale naše pozvanie bolo zrušené kvôli politickým problémom, takže to chápem. Bolo to kvôli politickým problémom v krajine. „

Luciana a Dulce sa rozprávali aj o hudbe a láske. Dokonca medzi sebou našli istú vtipnú podobnosť.

Ona má riaditeľa … Aj ja.“ hostiteľka narážala na Paca Álvareza, priateľa Dulce, a svojho manžela, Marcela Carvalho, majiteľa „RedeTV“ v Brazílii. 

Na konci programu Dulce zaspievala pieseň Rompecorazónes“.

Video: Dulce María v programe „Luciana By Night“ v São Paulo (30.03.2017)

Dulce María v programe „Luciana By Night“ v São Paulo (30.03.2017)

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz