IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Dulce poprela milostný vzťah s Uckerom

nahlad-2016

Nedávno začali média a fanúšikovia špekulovať o tom, či na vine rozchodu Natalie Tellez a Christopher Uckermanna stojí práve speváčka a kolegyňa z RBD, Dulce María.

Mnohí si začali myslieť, že dvojica spolu chodí, a fanúšikovia tak v sebe vzbudzovali nádej, že by sa rebelská dvojica „Vondy,“ mohla stať skutočnosťou.

Ako sa však dalo čakať, žiaden vzťah ako kamarátsky medzi mexickou dvojicou neexistuje. Vyjadrila sa k tomu aj Dulce na včerajšom „Facebook Live“:

„Mnoho ľudí prináša veci, ktoré sú veľmi vzdialené od pravdy. Ľudia budú vždy prinášať lži. Napríklad Christopher Uckermann, nikdy sme spolu netvorili pár. Boli sme vždy veľmi dobrý priatelia a tvorili sme pár v telenovele. Je to len skupina fanúšikov, ktorí o tom hovoria, pretože nechcú prijať pravdu. Prajem mu veľa úspechov a dúfam, že nájde svoje šťastie. Vďaka fanúšikom, ktorí nie sú schopní rozlíšiť pravdu od klamstva, nie sme s Christopherom v žiadnom styku, pretože tieto záležitosti je veľmi ťažké zvládnuť. Ľudia, ktorí by mali byť našimi fanúšikmi a mali by nás milovať, sa postarali o to, že naše cesty sa rozdelili, naše priateľstvo je výsledkom týchto a iných komentárov,“ povedala.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz