IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Dulce pradstavila album „DM“

Dulce María včera večer (08.03.) absolvovala tlačovú konferenciu s novinármi, na ktorej prvý krát držala svoj album „DM.“ Oficiálny dátum vydania je už zajtra (10.03.), kedy sa dostane do obchodov v Mexiku, Brazílii a Španielsku. Krásna speváčka má z albumu veľkú radosť, čo vyjadrila aj na sociálnej sieti „Instagram„:

„Pozrite sa čo mi dnes doručili !!!!! Najlepší darček a ovocie tvrdej práce a úsilia, odhodlania, oddanosti a lásky pre vás! 👆🏼 ❤🏹🙌🏼🙏🏼❤🎶🎶 #DM #MôjAlbum 😀“

Miren que me entregaron hoy!!!!!! El mejor regalo y fruto de mucho trabajo y esfuerzo,entrega, dedicación y amor para ustedes!👆🏼 ❤🏹🙌🏼🙏🏼❤🎶🎶 #DM #MiDisco 😀

A post shared by Dulce Maria (@dulcemaria) on

Dulce María na tlačovej konferencii albumu „DM“ v Mexiku (08.03.2017)

Dulce María – Photoshoot z prezentácie „DM“ (08.03.2017)

Dulce v neskorých nočných hodinách vysielala opäť na svojom Facebooku. Okrem toho, že hovorila o medzinárodnom dni žien, ukázala aj svoj tretí album, a fanúšikovia tak mali možnosť vidieť, ako bude jeho obal ako aj vnútro vyzerať.

Nezabudnite, už dnes po polnoci bude album dostupný nie len na „iTunes“ Slovensko, ale aj na digitálnej platforme „Spotify.“ O všetkom vás budeme informovať na sociálnej sieti „Facebook,“ zostaňte naladený.

 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz