IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Dulce prejavuje lásku k Pacovi verejne

Na začiatku apríla Dulce María absolvovala 4 koncerty v Brazílii vrámci svojho „DM World Tour“, kde propagovala svoj najnovší album, ale zaspomínala si aj na svoje staršie hity, ktoré boli v jej kariére dôležité. Na koncertoch ju sprevádzala nie len jej sestra, ktorá s ňou na dvoch koncertoch aj vystupovala, ale aj speváčkin priateľ Paco Álvarez, s ktorým tvorí pár už niekoľko mesiacov.

Spoločný výlet si dvojica užívala a vo voľnom čase spoznávali rôzne miesta. Počas koncertov zase Paco podporoval Dulce zo zákulisia, za čo mu bola Dulce veľmi vďačná a venovala mu jednu zo svojich piesní. (Viac na: Dulce na svojom turné spolu s Pacom)

Na koncerte v São Paulo začali fanúšikovia skandovať meno speváčkinho priateľa a tak sa Dulce slovami plnými lásky vyjadrila o tom, čo cíti.

„To, že sa môžeš cítiť milovaní a milovať, je požehnanie. (…) Želám vás všetkým, aby ste mohli nájsť lásku. Je to sila, ktorá nás poháňa každý deň.“

Okrem týchto krásnych prejavov lásky, Dulce hovorila o Pacovi aj v rozhovore pre „Sale el Sol TV“.

„Láska prišla tedy, keď album. Keď som to najmenej čakala, už som si prešla smútkom a bola som spokojná a užívala si život slobodnej ženy. Ale našiel sa človek, ktorý ma dobýval s láskou a rešpektom a zdieľame veľa spoločných vecí. (…) Sme spolu krátko a nemám očakávania, ale veríme v lásku, ja som snílek. Sme spokojný s tým, ako to medzi nami je (…) Láska ťa má povzbudzovať a pomáhať ti V mojej kariére je to dôležité, pretože aj speváčka je len žena. Mám sny, chcem ich dosiahnuť, som sústredená na kariéru, ale mám aj sny do budúcnosti, tak uvidíme, čo sa stane.“

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz