IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Dulce: „Preto sa moja kniha volá Dulce Amargo“

nahlad-2016

Po krátkej odmlke sa Dulce María v pondelok (26.09.) opäť prihovorila fanúšikom prostredníctvom „Facebook Live,“ na svojom profile. Speváčka fanúšikom povedala, že sa presunula do Cancunu, kde bude fotiť nový sexy Photoshoot. (Dulce María fotila v Cancune.)

Speváčka poďakovala fanúšikom za podporu nového singlu „Volvamos,“ na ktorej spolupracovala s Joey Montana. Pieseň dosiahla v niekoľkých krajinách sveta svoje prvenstvo a nechýbala medzi nimi aj Slovenská Republika.

Pokiaľ ide o videoklip, speváčka prezradila, že bude uverejnený v priebehu dvoch týždňov. Okrem toho ako vždy svoje vysielanie obohatila o filozofické myšlienky, ktoré opäť povzbudili všetkých jej fanúšikov. Okrem toho prezradila, prečo sa jej kniha volá „Dulce Amargo.“

„Často nemôžeme kontrolovať veci, ktoré sa dejú okolo nás. Nie vždy sa nám stávajú dobré veci, ktoré vieme odsledovať, ale čo môžeme kontrolovať je postoj k nim. Jedna z nich ma neteší … Ako by som to vysvetlila … Vaše šťastie nezávisí od vonkajších vecí, ktoré sa vám stanú, ale ako na ne budete reagovať. Ľutujeme a sťažujeme sa, pretože existuje mnoho vecí, ktoré sa nám nepáčia alebo nie je všetko podľa našich predstáv. Existujú však veci, ktoré nemôžeme zmeniť a jediná vec, ktorú máme a čo môžeme urobiť je zmeniť reakciu na tieto situácie. Takže ak sme v situácii, ktorú nie je možné zmeniť, skúsme byť pozitívny a zachovajme čo najlepší postoj, aby sme netrpeli. Pretože v konečnom dôsledku, nemôže nič kontrolovať naše reakcie a samozrejme vždy majme vieru a berme veci vlastnými silami. Vždy tu budú ťažké ale aj dobré chvíle.

Preto sa aj moja kniha volá „Dulce Amargo“ (Sladko horká), ako hovorí môj otec „Keby sme nepoznali horkosť, nevedeli by sme ako chutí sladkosť.“ Je to ako keby sme nevedeli, že existuje smrť, život by pre nás nemal taký zmysel…Musíme byť vďační a vždy brať veci z tej pozitívnej strany. Musíme prestať len snívať, ale plniť si svoje sny, musíme mať oči otvorené do korán a bojovať za to, čo chceme.

Mojím snom je byť kozmonautom, dobre ale ak chcete byť kozmonautom, musíte sa na to pripraviť, musíte hľadať spôsoby ako to dosiahnuť, nestačí len zavrieť oči a niečo si želať. Je potrebná aj viera, veriť v to, že Božie plány sú častokrát väčšie ako si dokážeme predstaviť. A aj keď sa nám niekedy sny neplnia a veci nie sú také ako chceme, musíme bojovať a pracovať každý deň aby sme ich dosiahli, pretože naše sny si nás nájdu.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz