IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Dulce propaguje nový album v Brazílii

BY

 

2 komentáře

 

Dulce, Najnovšie príspevky, Novinky, Photos, Videos

Ako sme vás už informovali, Dulce María sa už nachádza v Brazílii, kde za pár dní odohrá ďalšie štyri koncerty zo série „DM World Tour 2017“ . Speváčka do krajiny pricestovala o čosi skôr, pretože ešte pred koncertami má naplánované ďalšie pracovné povinnosti.

 

V stredu (29.3) sa Dulce objavila v troch programoch a jedno rádiou Sao Paulo. Prvý rozhovor poskytla pre „Vevo Brasil“ , ktorý sa dal sledovať aj live na ich účte na „Facebooku“ a „Instagrame“ . K sledovaniu pozvala aj samotná Dulce, ktorá nahrala krátke video.


PozvánkaRozhovorRozhovor


Dulce María v rozhovore pre „Vevo Brasil“ [29.3.2017]


MIX TV


Ďalším programom, ktorý speváčka navštívila v Sao Paulo je „Mix TV“ , a aj tento rozhovor sa dal sledovať live. Okrem toho, aj Dulcina manažérka, Iliana Fraga, pridávala krátke videá na „Instadaily“. 

 

Ao vivo no Facebook da MIX! CORRE! #DulceMariaNoBrasil

Príspevok, ktorý zdieľa W+ Entertainment (@wmais_),


Dulce María v „Mix TV“ [29.3.2017]


RÁDIO MIX


Treťou stredovou povinnosťou Dulce bolo „Rádio Mix“ do ktorého taktiež poskytla rozhovor. Okrem toho, Dulce si tam na chvíľku aj zatancovala. Do rádia prišlo aj niekoľko bojovníkov, ktorých neustále zdravila.

Dulce María v „Radio Mix“ [29.3.2017]


THE NOITE


Posledný program, ktorého sa Dulce v stredu zúčastnila bol „The Noite con Danilo Gentilli“ v ktorom už speváčka bola aj po minulé roky, pri návšteve Brazílie. V ňom zaspievala pieseň „Rompecorazones“ a bez hudby aj kúsok z  „Dejarte de Amar“. a taktiež si zahrala hru s loptou.

Dulce María v programe „The Noite“ [29.3.2017]


„RADIO TRANSAMÉRICA“


Vo štvrtok (30.3) sa Dulce objavila ešte v ďalších dvoch programoch a jednom rádiu, tiež v Sao Paulo.  Pred bránou  rádia „Transamérica“ čakali na Dulce fanúšikovia, ku ktorým prišla a podala im ruku. Taktiež sa s nimi vyfotografovala. Okrem toho, stretla sa tam so spevákom Wesley safadaom.

CATA ESSE ENCONTRO DO ANO! @dulcemaria é @wesleysafadao! JÁ QUEREMOS FEAT!

A post shared by W+ Entertainment (@wmais_) on

Dulce María v rádiu „Transamérica“ [30.3.2017]


„LUCIANA BY NIGHT“


Druhým programom, v ktorom sa speváčka objavila v štvrtok je „Luciana by night“ . Aj v ňom poskytla rozhovor, a taktiež zaspievala pieseň „Rompecorazones“ a zahrala si zábavnú hru.

Dulce María v „Luciana by night“ [30.3.2017]


„ALTAS HORAS“


Posledný program, ktorého sa ex-RBD zúčastnila v Sao Paulo bol „Altas Horas“ . Aj v tomto programe odznela pieseň „Rompecorazones“ , ktorú Dulce zaspievala .

 

 

Dulce v programe „Altas Horas“ [30.3.2017]

Komentáre

2 Komentárov na "Dulce propaguje nový album v Brazílii"

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
Baška
Admin

Ďakujeme ♥♥♥

KatieMras
Host

Super článok! Som veľmi šťastná, že niekto sa stále o ex RBD zaujíma.. verím, že tento článok nebol zbúchaný za pár minút, preto vám všetkým, ktorí robíte na tomto blogu patrí veľký obdiv a samozrejme aj veľké ĎAKUJEM!
Ja osobne by som nenašla ani polovičku týchto informácií, preto som vám neskutočne vďačná, že tak usilovne driete pre všetkých fanúšikov :)

wpDiscuz