IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Dulce: Rebeli mi otvorili mnoho dverí

Nezabudnuteľný okamih v živote mnohých európskych fanúšikov Dulce Maríe sa blíži! Už túto sobotu naša diva vystúpi so svojím turné „DM World Tour“ v španielskom Madride, kde na ňu netrpezlivo čaká množstvo bojovníkov.

Hoci európska časť turné začína až v sobotu, Dulce María pricestovala do Európy o pár dní skôr a svoje voľné chvíle využila na spoznávanie okolitých miest.

Propagácii albumu „DM“ a následne aj jeho turné „DM World Tour“ sa však Mexičanka rozhodla venovať už včera. Celý deň  je v spoločnosti  známych španielskych médií, pre ktoré v spolupráci so spoločnosťou organizujúcou koncert,  „Villalta“, usporiadala tlačovú konferenciu.

Jedným z médií, ktoré túto špeciálnu príležitosť využili bol aj program „Non Stop People“, ktorý už teraz divákom odhaľuje tajomstvá Dulce Maríe a jej albumu „DM“.

 „Som veľmi šťastná, že som tu, v Madride, a že som sa vrátila do Španielska. Tento album je už tretím albumom mojej sólovej kariéry a volá sa „DM“. Texty piesní sú, myslím si, veľmi silné. Nie sú len pre ženy, ale pre všetkých!“

Samozrejme, nezabudla ani na pieseň „Rompecorazones“ či svoju účasť v seriáli „Rebelde“.

„Pieseň hovorí o tom, že mnohokrát viete, že máte zlomené srdce, ale stále ho milujete a nedokážete povedať, že to bola len hra, pretože ste veľmi zamilovaná. Otvoril mi mnoho dverí do mnohých častí sveta, do mnohých sŕdc a som za to aj veľmi vďačná. Moja postava bola taká, že sa bila a ničila rastliny… Dobre, v skutočnosti taká nie som. Som o čosi  pokojnejšia a snažím sa robiť dobré veci. “

A ako sa to snaží preukázať fanúšikom?

„Keď počúvajú moje piesne, čítajú moje príbehy  a zážitky. Sú aj taký ľudia, ktorí sú tu so mnou od samého začiatku.“

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz