IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Dulce sa na svoj koncert veľmi teší

Nový rok 2017 sa ešte len začal, no Dulce je už opäť zaneprázdnená a venuje sa naplno prípravám nového albumu, koncertu, ale aj zhodeniu kíl po sviatočných jedlách. O všetkých týchto veciach informovala fanúšikom prostredníctvom „Facebook Live“, ktorý robila včera zo svojho domu a odpovedala na pár otázok od fanúšikov.

„Môžete sa ma spýtať nejaké otázky a ja vám na nejakých 5 otázočiek odpoviem.“

Dulce porozprávala o svojom pripravovanom koncerte.

„V prvom rade vám chcem povedať, že som veľmi šťastná z môjho koncertu v „Teatro Metropolitan“. Je to pre mňa splnený sen, tam vystupovať. Vždy som tam túžila byť. Síce som tam už niekoľkokrát vystupovala, ale nikdy nie ako sólistka, takže som šťastná, že tento moment môžem s vami zdieľať. Som šťastná, že spolu budeme spievať, budeme spolu v tento deň robiť všetko.“

Spomenula taktiež, že na twitteri sa používa tag #DulceMariaEnMetropolitan a aj napriek tomu, že už je všetko pripravené, číta si všetky nápady a hlavne je zvedavá, aké pesničky by jej poslucháči chceli počuť. Je šťastná, že v týchto návrhoch sa opakuje aj „Dejarte de amar“.

Brazílskych fanúšikov potešila informáciou, že aj pre nich má pripravené dva koncerty, ktoré budú v apríli. Španielskych zase tým, že do Madridu sa chystá v lete. Naopak fanúšikovia z Monterey a Jalisca sa zatiaľ tešiť nemôžu, pretože koncerty v tejto lokalite ešte nie sú potvrdené.

„Dúfam, že sa vám môj album bude páčiť. Je tam pieseň „Rompe corazones“, ktorú som napísala a osobne sa mi veľmi páči a verím, že sa bude páčiť aj mnohým z vás. Taktiež by som vám chcela povedať aj o ďalšej piesni „Hoy te entierro“, ktorá je veľmi zábavná a je ako keby pokračovaním piesne „Cementerio de los corazones rotos“, z albumu „Sin fronteras“. Je to štýl, v ktorom sa skôr rozpráva ako spieva.“

„Napísala som mnoho piesní. Napísala som ich už aj na svoj prvý album, v tom momente boli veľmi aktuálne a veľmi sa mi páčia. Na tomto albume sú to piesne Dejarte de amar“,  „Cicatrices“, „Al otro lado de la lluvia“ a „Rompe corazones“.“

„Nový singel bude, ale vyjde až v marci, tesne pre tým, ako výjde celý album. Takže zatiaľ podporujme „Volvamos“.“

Fanúšikom odporučila, aby si pred koncertom všetky piesne vypočuli na „Spotify“ a naučili sa ich, aby mohli spievať spolu s ňou.

Pochválila sa fanúšikom, že začala držať diétu a cvičiť, pretože sa chce zbaviť všetkých kíl navyše, ktoré získala počas sviatkov.

Počas vysielania pozdravila mnohých fanúšikov osobne a všetkým sa poďakovala, že stále podporujú, počúvajú a pozerajú video jej nového singlu „Volvamos“.

„Buďme šťastný a oceňujme to, čo máme teraz. Žime týmto momentom. Zmenu príjmime vždy, ak ide o niečo dobré, nie ak by sme mali rozdávať smútok a zlo.“

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz