IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Dulce si chce s Christianom zaspomínať na RBD

Dulce María dnes ráno (07.03.) navštívila v Mexiku programHoy,“ do ktorého prišla porozprávať o svojom prichádzajúcom albume ale aj koncerte, ktorý sa odohrá už o dva týždne v Mexiku.

Diva sa na začiatku zvítala so všetkými moderátormi programu a povedala, že po svojej chorobe sa už cíti dobre. Je šťastná, z príchodu jej albumu, ktorý vychádza už tento piatok (10.03.) a nadšená je aj z jej prichádzajúceho koncertu, ktorý odohrá už 24.marca v divadle Teatro Metropolitan v Mexiku. Spomenula, že so svojim turné sa chystá do Brazílie, v lete do Španielska a zavítať by chcela aj do Kolumbie. Moderátori sa opýtali či vie portugalsky, pretože s RBD, sa v Brazílii stali fenoménom:

„Rozumiem portugalčine, ale málo hovorím. Keď so mnou robia interview po telefóne, hovoria strašne rýchlo a ja nestíham.(…) mám tam veľa fanúšikov, je to úžasné.“

Dulce opäť dostala otázku ohľadne jej tehotenstva. Opäť zopakovala, že nie je tehotná, a že noviny, ktoré to o nej tvrdili vytvorili falošný test tehotenstva, na ktorom bolo meno mŕtveho doktora:

„Vôbec ma nezaujíma, koľkokrát už povedali, že som tehotná. Hlavné je, že zastávam svoje hodnoty a som v mnohých kampaniach za život.“

Speváčka po tejto otázke opäť obrátila rozhovor a povedala, že prišla do programu ohľadne jej albumu a koncertu a tak povedala, že prvým hosťom na jej koncerte bude Christian Chávez, kolega zo skupiny RBD, a tiež Sebastian Yatra:

„Bude tam Christian, s ktorým sa budeme snažiť pripomenúť si čas strávený s RBD.“

V programe si Dulce zahrala aj hru, kedy sa moderátori rozdelili do dvoch družstiev a museli spolu usporadúvať podľa určitých kritérii.

Dulce María v programe „Hoy“ (07.03.2017)

 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz