IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Dulce: „To najlepšie, ešte len príde“

Dulce María sa v objavila na marcovej titulke časopisuGlamour.“ Fanúšikov poteší nie len krásnym rozhovorom a fotkami ale hneď dvoma odlišnými titulkami, ktoré vyšli pre Mexiko a Latinskú Ameriku.

Titulka pre Latinskú Ameriku

Cesta tejto mladej herečky a speváčky bola vždy plný úspechu a verejného potlesku od milovaného publika. Ani tento rok nie je výnimkou. Objavte jej budúce plány a projekty.

Vie, že pracovať v mediálnom prostredí vyžaduje okrem talenta a disciplíny, kontrolu všetkého čo sa deje naokolo. Jej plánovač je plný aktivít, ako je cestovanie za nahrávaním, koncertné podujatia, propagácia, a ak má niečo prednosť, tak je to jej rodina a blízky.

Nikto nepovedal, že to bude ľahké nájsť rovnováhu, ale ona sa teší každej časti tohto procesu. Pred štyrmi rokmi vydala jej posledný album „Sin Fronteras,“ ktorý bol prepustený s obrovským úspechom.

Teraz sa Dulce María vracia s albumom, ktorý bol nahratý v štýle, ktorý hľadala dlhú dobu. A nie len to! Prichádza s úžasným turné a mnohými ďalšími prekvapeniami!

Je šťastná, čo je nepochybne vidieť voľným okom, a taktiež jej následovníci to môžu vnímať na sociálnych sieťach. Svoje životné okamihy zdieľa s rodinou a jej novým partnerom Pacom Alvarezom. V súčastnosti prežíva veľmi naplnené obdobie. Naposledy sa v časopise Glamour objavila v roku 2013. Teraz prináša svoje nové sny, silné správy a neuveriteľný pohľad na život bez ohľadu na to, aké v ňom existujú prekážky.

Vrátili ste sa do nahrávacieho štúdia a teraz vydáte svoj tretí sólový album, DM. Aký to bol proces? Aké novinky prinesie?

„Mnoho. Som so všetkým, čo sa deje v tomto roku veľmi spokojná. Všetko to začalo piesňou „Dejarte de Amar,“ ktorú som naspievala pre román „Corazón Que Miente.“ Ľuďom sa páčila a od tej doby sme začali pracovať na albume.

Titulka pre Mexiko

Neskôr prišla skladba „No Se Llorar,“ ktorá hovorí o moci, ktorú ženy majú a o tom, že by sme namali nikomu dovoliť aby nás šikanoval, mali by sme žiť v dôstojnosti. Je to skladba plná moci. Potom som odcestovala do Los Angeles, aby som nahrala ďalšie skladby a doladila detaily.

Je to zrelý album, ktorý posiela optimistickú správu pre všetkých mojich fanúšikov, a to je to, čo najviac potrebujeme v tomto svete. Chcem aby „DM“ bol pripomienkou toho, aké dôležité je ísť vpred, milovať samích seba a spoznať seba samého.

Musím sa priznať, že zo všetkých troch albumov, ktoré som vydala, je tento môj najobľúbenejší. Sú na ňom zvuky rocku, popu, niektoré experimentálne zvuky ako napríklad v piesni „Volvamos,“ ktorá je duetom s Joey Montana a je mestského tanešného štýlu. A klip je veľmi sexy! S týmto albumom príde veľa dobrých vecí.

Oficiálne do predaja príde 10.marca a tiež pripravujem DM World Tour. Môžem povedať, že tento projekt je môj najväčší sen, ktorý som dosiahla v krátkom časovom horizonte!“

Dulce v najnovšom rozhovore prehovorí o svojich nových projektoch, láske k fanúšikom ako aj o tom, ako vidí budúcnosť. Celý rozhovor so speváčkou, vám prinesieme už čoskoro.

[SCANS] Dulce María v časopise „Glamour“ (Marec 2017)

 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz