IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Dulce v prvom novembrovom „Facebook Live“

nahlad-2016

Po niekoľkých dňoch pracovného pokoja bez pripojenia na „Facebook Live,“ sa Dulce María opäť vrátila a vysielala na sociálnej sieti v skorých ranných hodinách.

Speváčka hovorila o tom, že sa v pondelok (07.11.) zúčastnila programu „Maraton Telehit,“ aby tam propagovala video „Volvamos.“ Dulce zažila veľmi rušný deň, pretože okrem tohto programu, včera (08.11.) navštívila rádio „Oye 89,7,“ v programe „QPachow,“ a v pondelok (07.11.) absolvovala tlačovú konferenciu pre mexické média. Už 16.novembra sa Dulce objaví v nočnom klube „Mine Night Club,“ v Pueble, kde pripravuje šou s najnovšími piesňami.

Okrem toho mexičanka poďakovala všetkým, ktorí podporujú pieseň „Volvamos,“ v rádiách a za to, že sa v Mexiku pieseň dostala do Top 10. Spomenula tiež, že nová pieseňAl Otro Lado De La Lluvia,“ ktorá je piesňou pre reklamu na „Pepsi,“ bude čoskoro dostupná vo všetkých krajinách.

Dulce sa vyjadrila aj k pripravovanému filmu (Viac na: Dulce bude súčasťou nového filmu.) avšak povedala, že nemôže prezradiť veľa, pretože podpísala zmluvu, ale akonáhle bude všetko potvrdené, poskytne všetky detaily. Speváčka taktiež potešila mexických fanúšikov, pretože medzi marcom a májom v roku 2017 pripravuje obrovskú šou.

Pred skončením „Facebook Live,“ Dulce opäť zanechala fanúšikom odkaz:

„Ako vždy hovorím, musíme poďakovať za každý deň nášho života. Za všetko čo máme, za to že môžeme jesť, že sa staráme, vždy musíme poďakovať rodine, priateľom, láske, všetkým musíme ďakovať a zameriavať sa na pozitívne veci, dobré veci. Vzhľadom k tomu, existuje toľko nenávisti, toľko zla, toľko špiny rovnako ako sa ľudia snažia robiť dobro, žiť v tichu a láske, harmónii a prichádzajú do bodu, keď ich nič neovplyvní. Začnete sa nudiť, premýšľať o veciach, práci, alebo čokoľvek inom. Ide o to, že by sme si nemali nechať vziať úsmev. Nikto nám nemôže brániť bojovať za svoje sny. Jediný, kto nás môže naozaj súdiť je Boh, a najdôležitejšie je, aby ste boli ticho sám so sebou, pretože len vy naozaj viete kto ste. Nemali by sme dovoliť byť ovládaný zlou energiou, byť ustarostený alebo niečo podobné. Existujú ľudia, ktorí o nás hovoria a vymýšľajú si. Najkrajšou časťou nášho života je byť schopný robiť niečo pre svoje sny, pre šťastie, slúžiť druhým, milovať a byť produktívny pre spoločnosť. Ako som už povedala, uctievajme, milujme, akceptujme, rešpektujme samých seba a potom aj rodinu. Musíme sa snažiť žiť v harmónii s rešpektom, pochopiť toto všetko. Nehovorím, že musíte byť svätí, ale musíte sa snažiť byť pozitívny, a nepripustiť negatívum. Musíme byť obklopený pozitívnou energiou, robiť niečo dobré, byť svetlom v tme.“

Ešte pred koncom vysielania Dulce María popriala krásny týždeň všetkým pripojeným a povedala, že počas utorka (08.11.) sa fanúšikom opäť ozve prostredníctvom „Facebook Live.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz