IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Dulce v rozhovore pre „Ritmoson“

Dulce María v apríli ukončila časť svojho svetového turné v Brazílii. Pokračovať bude koncertom v španielskej metropole Madrid, kde v dňoch 7. a 8.júla okrem skvelej šou ponúkne svojim európskym fanúšikom možnosť byť pri nej čo najbližšie počas konferencie a Meet&Greet. Ak by ste si však mysleli, že počas obdobia, ktoré ostáva do jej príchodu do Európy doma odpočíva, mýlili by ste sa. Mexická kráska totiž aj počas tejto “pauzy“ usporadúva menšie koncerty, stretnutia a krátke rozhovory. Inak tomu nebolo ani včera(25. 5.) kedy zavítala do štúdia televízie Ritmoson, kde poskytla krátky rozhovor. Televízia zverejnila ukážku z rozhovoru na svojom oficiálnom kanáli na Twitteri. Dulce sa v rozhovore s moderátorkou Sandrou Corcuera zmienila o posolstve najnovšieho albumu, o tom prečo odmietla vydať jednu z ponúknutých piesní a tiež o čom hovoria piesne Cicatrices či Presentimiento.

Prečítajte si preklad krátkeho úryvku z rozhovoru:

„Zakaždým keď ti pripomínajú, čo si prežil, akúkoľvek vec. Ubližuje ti to, ale tiež je to niečo čo ťa robí silnejším. O tom hovorí pieseň Cicatrices. Bola akoby začiatok albumu. O tom to je, že musíš vydržať, začať odznova a myslím, že to je posolstvo celého albumu.“

Je pre teba dôležité, že album odráža tvoju aktuálnu náladu ked na ňom pracuješ, alebo môžeš vyjadriť minulosť a iné chvíle?

„Áno môže to byť o iných chvíľach. Alebo skôr, pre mňa je dôležité aby moment, v ktorom robím odrážal nie presne to čo cítim v tej chvíli, ale aby to boli veci čo ma identifikujú. To ako žijem, to čomu by som sa chcela odovzdať a vyjadriť v tej chvíli. Ale dobre, stalo sa, že album sa začal robiť pred viac ako 2 rokmi. A prišla chvíľa kedy sa ti život zmení a potom keď už začínaš nahrávať tak už si v inej etape. Spomína si, že mi poslali jednu pieseň, ktorá bola skvelá, ale hovorila o láske, o tom aká je elektrizujúca a ktovie čo ešte. A ja som povedala: „Nechcem tu pieseň, pretože nechcem lásku, nechcem žiadnu lásku“. A preto som nechcela túto pieseň. Bola som ako Grinch. Jedna, ktorá bola dobrá sa volá Presentimiento, tá sa mi zdala nádherná. A hovorí, áno hovorí o láske, ale o takej ako že je to niekto kto je tvoj priateľ, že sa spoznávate, a zrazu myslíš, že máš predtuchu, že sa stane niečo viac. „

„Táto je moja obľúbená“

„Áno? „

„Áno, táto je z tých čo sa mi najviac páčia“

„Je od španielskeho skladateľa“

„Vážne? Od koho? „

„Uff.. Je na disku, sú tam všetky mená. Texty a hudba, všetko je od španielov. „

Následne si pozreli video k Dulcinej piesni a po návrate sa spolu so Sandrou zhodli, že vždy v rozhovore skončia pri láske. Sandra nakoniec povedala Dulce, že videla na chvíľku jej Instagram. Spýtala sa aké je to hovoriť toľko o láske. A či je ľahké zdieľať svoje osobné fotky, fotky s partnerom a mnoho ďalších, na čo Dulce povedala: „Nie je to také ľahké“.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz