IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Dulce v zákulisí fotenia pre „Estilo DF“

Speváčka, skladateľka a mexická herečka prekonáva bariéry svojim talentom, charizmou a veľkou empatiou nie len v Mexiku ale aj po celom svete. Svoju kariéru začala v mladom veku hraním. Zaradila sa medzi najdôležitejších mladých umelcov v hudbe, televízii a na sociálnych sieťach. Skladá svoje piesne a pre to je jej hudba plná zážitkov, ktoré vytvárajú jedinečné spojenie s publikom. Navyše má ľahko rozpoznateľný hlas a okázalú prítomnosť na každej scéne kam vstúpi.

„Hudbou som začala lámať hranice. Skutočne nás zjednocuje. Hudba emócie, pocity, láska, sny a nakoniec v mojom prípade je to niečo čo sa mi veľmi páči na sociálnych sieťach a celom digitálnom svete, pretože môžeš zdieľať tvoje inšpirácie, tvoje sny, tvoje myšlienky, tvoje vyjadrenia.“

Jej štýl sa stal ukazovateľom pre všetky generácie žien na svete. A ako vplyvná osoba nám povedala, že má viac ako 6 miliónov nasledovníkov na Twitteri, vyše 4 milióny na Instagrame a viac ako 9 miliónov na Facebooku. Vďaka tomuto bola pomenovaná ako „Celebrita s najväčším vplyvom na sociálnych médiách“ za svojich viac ako 20 miliónov nasledovníkov na sociálnych sieťach.

„Popravde som veľmi, veľmi spokojná, že ma takto označili. Nakoniec teraz všetko to digitálne má na svete veľkú silu a skutočne všetci sme tam. Môžu ma tam poznať ako ich digitálnu tetu s „vplyvom tohto roka“, a je to pre mňa veľká česť.“

Dulce María tvorí časť našej rodiny v rôzne odlišných článkoch v „Estilo DF“. Navyše ako „teta“ pôsobiaca tri sezóny v televízii je teraz hrdá nositeľka pomenovaniaVplyvná osobnosť roka“ za súčasť digitálneho štýlu.

Blahoželáme.

„V Estilo DF mi bolo báječne.“

¡Ya somos 3 millones de Facebook y para celebrar nombramos a Dulce Maria como nuestra madrina digital! Descubre todo lo que nos contó sobre su carrera en este #LunesDeEntrevista:

Zveřejnil(a) Estilo DF dne 26. červen 2017

[SCANS] Dulce María v časopise „Estilo DF“ (Júl 2017)

Dulce María – Photoshoot „Estilo DF“ (2017)

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz