IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Dulce: Výstrel je hlučnejší ako objatie

Vo štvrtok v noci (19.01.) sa fanúšikovia Dulce Maríe mohli opäť tešiť, pretože speváčka usporiadala ďalšíFacebook Live„, ktorý bol prevažne venovaný tragickým udalostiam, ktoré sa v Mexiku odohrali, a ku ktorým sa vyjadrila už aj prostredníctvom svojho účtu na „Twitteri“. Ako sme mohli vidieť v týchto príspevkoch, Dulce dáva za vinu najmä to, že chýba láska v ľuďoch a chýba v nich Boh.

„Vo svete sa vždy deje veľmi veľa vecí. Násilie, neistota, zloba. Ako som už písala na „Twitteri“, všetko to má spoločné s tým, že chýba láska a boh v nás. Myslím si, že my ľudia už nemáme vieru, myslíme si, že sme na planéte len náhodou. Ale nie, máme tu určitú misiu. (…) Jeden výstrel je hlučnejší ako objatie, jedna bomba je hlučnejšia ako pieseň, bozk, láskavosť. (…) Zmenou musíme začať práve od nás. musíme v sebe živiť Boha. Modlitby nám pomôžu, treba hovoriť s Bohom, nie len aby sme si modlitbu odrecitovali“. To bude fungovať, vtedy sa veci zmenia. Prinesie to zdravie, veľa vecí súvisí s vierou. Skúste to. Neprestávajte snívať, živiť v sebe sny, sme tu, aby sme si život užívali, zdieľali úsmev, objatie a dobré veci s ostatnými. treba odpúšťať, nezávidieť. (…) treba vydať zo seba to najlepšie.“

Dulce je síce veľmi zaneprázdnená, kvôli tomu, že pripravuje svoj koncert, ktorý sa pomaly ale isto blíži, no aj napriek tomu si na fanúšikov našla čas. Chcela ich pozdraviť a pripomenúť koncerty, ktoré budú nie len v Mexiku, ale aj v Brazílii, kde bude tiež prezentovať svoj nový album „DM“.

Počas vysielania pozdravila mnoho krajín, posielala im a aj konkrétnym fanúšikom bozky a pozdravy:

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz