IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Dulce vystúpi na niekoľkých podujatiach

BY

 

0 COMMENT

 

Dulce, Najnovšie príspevky, Novinky

Dulce María sa naplno venuje svojej speváckej kariére, okrem toho, že v marci vydala nový album s ktorým rovno odštartovala turné a chystá sa s nim ešte do Madridu, speváčka sa pravidelne zúčastňuje aj iných podujatí, na ktorých predvádza svoju malú show.

 

Pred nedávnom bola súčasťou nového programu „Plug Out“ , kde zaspievala niekoľko svojich najnovších, ale aj starších piesni a na najbližšie dni ma naplánovaných niekoľko speváckych vystúpení. 

 

Už dnes, 14. júna, sa Dulce objaví na ďalšom koncerte rádia „Oye 89.7″ . S najväčšou pravdepodobnosťou zaspieva piesne z albumu „DM“ , no tak ako obvykle, určite môžeme čakať aj niečo z predchádzajúceho „SIn Fronteras“.

Naposledy, sa speváčka objavila na akcii rádia v januári, kedy išlo o akciu „El Podre De Todos Los Eventos“ , okrem nej, vtedy vystúpila s najnovšími piesňami „Love“ a „Adicta“ aj Maite Perroni.

V piatok, 16. júna bude Dulce súčasťou každoročnej oslavy mesta Martinéz de la Torre. Oslavy s názvom „Feria San Juan“ predstavujú svoju kultúru, remeslá, gastronómiu či športy a trvajú od 16-25 júna a na každý deň je pozvaný iný hosť. Slávnosť otvára práve Dulce.

Deň nato, 17. júna, si fanúšikovia z mesta Santiago de Querétaro budú môcť vychutnať speváčku v “ Patio Querétaro“ kde sa im predstaví s novým albumom a taktiež budú mať možnosť vyfotiť sa s Dulce.

Na august, konkrétne na sobotu 19. augusta, má Dulce María naplánované vystúpenie na hudobnom festivale v meste Jalisco, „Tecate Sound Fest 2017“ . Na festivale sa objaví niekoľko známych spevákov a hudobných skupín rôznych vekových kategórii na oslavu hudby snáď všetkých žánrov.

 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz