IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Dulce vystúpila na akcii „Carnaval Jalos 2017“

Ako sme vás už informovali prostredníctvom „Facebooku„, včera (18.02.) Dulce María vystúpila na udalosti „Caranaval Jalos“ v meste Jalisco, v Mexiku.

Diva hneď po príchode na miesto konania absolvovala zvukovú skúšku a počas celého večera mala k dispozícii svoju miestnosť, kde mohla tráviť čas pred koncertom. Nechýbalo občerstvenie a dokonca si organizátori pripravili pre Dulce prekapenie. Na stenu v miestnosti napísali názvy piesní, ako aj jej meno, čo nezabudla odfotiť a zdieľať na instagrame jej manažérka Iliana:

Speváčka večer okolo 22:00 hodiny mexického času začala svoju show, na ktorej zaspievala niekoľko piesní zo svojich starších albumov „Extranjera“ a „Sin Fronteras“, odzneli aj niektoré z pripravovaného albumu „DM“ a Dulce  nezabudla ani na hity od RBD. Dulce myslela aj na svojich fanúšikov zo vzdialených krajín, a aby si aj oni mohli vychutnať jej vystúpenie, opäť vysielala live cez „Facebook.“

TRACKLIST

O Lo Haces Tu O Lo Hago Yo
Antes Que Ver El Sol
Medley RBD (Inalcanzable/Aun Hay Algo/ Solo Quedate En Silencio/ No Pares)
Un Minuto Sin Dolor
Lágrimas
Medley Extranjera (Pensando En Ti/Dicen/Lo Intentare)
Despues De Hoy
Medley RBD (Tenerte y Quererte/Otro Dia Que Va/Me Voy/Celestial)
Al Otro Lado De La Lluvia
Inevitable

Dulce María na akcii „Carnaval Jalos 2017“ (18.02.2017)


VIDEÁ Z KONCERTUKONCERT ZO ZÁZNAMU „Facebook Live“


 

Show!!!!

Posted by Dulce Maria on 18. február 2017


Dnes na obed sa Dulce poďakovala všetkým, ktorí ju prišli podporiť a spievali s ňou. Bolo skutočne vidieť, že fanúšikovia mali z jej koncertu radosť a najväčší úspech opäť zožala pri spievaní piesní od RBD. Burácajúce sa publikum spievalo piesne, ktoré zmenili túto históriu a doteraz nevymizli z našich sŕdc.

Odkaz Dulce na sociálnej sieti „Twitter“:

Ďakujem @jalostotitlan za túto krásnu noc plnú mágie a krásnych vecí 🙌🏼🎵❤✨✨💋 ďakujem za lásku, a že ste spievali so mnou 🏹

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz