IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Dulce vystúpila pred tisíckami bojovníkov

V piatok (24.03.) sa v „Teatro Metropolian,“ v Mexiku odohral prvý koncert Dulce Maríe k turné „DMWorldTour.“ Tento koncert zožal obrovský úspech a radosť z neho mala nie len speváčka ale aj jej fanúšikovia.

Spoločnosť „Frontline Managment,“ ktorá zastupuje speváčku napísala včera (27.03.) oficiálnu správu z koncertu, v ktorej sa dozvedáme aj to, koľko fanúšikov sa vlastne zúčastnilo na koncerte Dulce a ktorý moment šou bol najviac emotívny.

Dulce María sa objavila na pódiu a jej fanúšikovia boli unesení. Koncert trval takmer 2 hodiny, v ktorých ukázala, ako prebiehala jej hudobná kariéra, odprezentovala niekoľko piesní z jej nového albumu „DM“, napríklad „Dejarte de amar“, „No sé llorar“ a nový singel „Rompecorazónes“, ktorého videoklip sa natáčal priamo na koncerte.

„O lo haces tu o lo hago yo“, „Invensible“, „Lágrimas“, „Cicatrices“, „Ya no“, „Volvamos“, „Presentimiento“, „No pares“, či „Inevitable“ boli piesne, ktoré zazneli tiež pred takmer 3000 divákmi.

Emócia sa ešte prehĺbila, keď na pódium prišiel SEBASTIAN YATRA, s ktorým speváčka zaspievala špeciálnu verziu piesne „Antes que ver el sol“. Kolumbíjčan pricestoval špeciálne kvôli tomu, aby Dulce Maríu sprevádzal na tejto šou a diváci sa jeho prítomnosti potešili.

Najemotívnejší moment večera prišiel vtedy, keď si Christian Chávez ruka v ruke s Dulce Maríou zaspomínali na svoje časy s „RBD“ spievaním krátkych verzií najúspešnejších hitov, ktoré poznačili ich kariéru.

Dulce María poďakovala všetkým ľuďom, ktorí ju sprevádzali v akomkoľvek období jej kariéry, svojej spoločnosti „Universal Music“ a špeciálne svojim bojovníkom, ako sa nazývajú jej fanúšikovia a popriala im šťastný návrat do ich krajiny, pretože sa na koncerte zúčastnili aj fanúšikovia z Chorvátska, Argentíny, Chile, Kolumbie, Ekvádoru, Peru, Brazílie a Španielska, aby s ňou prežili túto špeciálnu noc.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz