IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Dulce vystúpila s „DM World Tour“ v Madride!

Dulce María sa minulý týždeň, vrátila medzi svojich fanúšikov do Španielska, aby tam odohrala koncert, na ktorý čakalo mnoho fanúšikov z celej Európy. Prišli za ňou fanúšikovia zo Slovenska, Českej Republiky, Poľska, Slovinska, Chorvátska, Ekvádoru, Brazílie, Mexika či Francúzska.

Koncert, na ktorom sme sa zúčastnili aj my, sa uskutočnil (08.07.) o 21:00 v sale TAF v Madride. Od skorého rána čakali fanúšikovia na to, aby mohli stáť v prvom rade a byť tak čo najbližšie ich milovanej speváčke. 

Diva na svojom koncerte zaspievala viac ako 20 skladieb, a to z rôznych etáp jej života. Koncert bol neuveriteľný, nezabudnuteľný a znamenal pre nás veľmi veľa. Podrobnosti o tom, ako na koncerte bolo, aký úspech zožalo Slovensko, a aké sme mali pocity zo stretnutia s Dulce v Madride vám prinesieme už čoskoro v špeciálnom videu.

Dnes sa pozrieme na to, ktoré piesne odohrali a pripomeňme si úžasné momenty koncertu v podobe všetkých skladieb, ktoré na ňom diva odspievala.


TRACKLIST „DM WORLD TOUR MADRID“


O lo haces tu o lo hago yo
Invencible
Al otro lado de la lluvia
Medley Extranjera
Antes Que Ver El Sol
Presentimiento
Medley baladas
Cicatrices
Lagrimas
Un minuto sin dolor
No Se Llorar
Te Quedaras
Medley RBD
No Pares
Hoy te entierro
Rompecorazones
Ya No
Tal vez en Roma
Volvamos
Inevitable


O LO HACES TU O LO HAGO YOINVENCIBLEAL OTRO LADO DE LA LLUVIAANTES QUE VER EL SOLPRESENTIMIENTO (RBD Fanclub)MEDLEY BALADASCICATRICESLAGRIMASUN MINUTO SIN DOLORNO SE LLORARTE QUEDARASMEDLEY RBD (RBD Fanclub)NO PARES (RBD Fanclub)HOY TE ENTIERROROMPECORAZONESYA NOTAL VEZ EN ROMA (RBD Fanclub)VOLVAMOSINEVITABLE


Dulce María na turné v Madride (08.07.2017)

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz