IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Dulce vystúpila v mestách Queretaro a Veracruz

Dulce María mala posledné dva dni (16.06. a 17.06.) naozaj nabitý program. Čakali ju dva vystúpenia v Mexiku, na ktorých opäť spievala a propagovala svoj album „DM“.

Diva to napriek všetkému zvládla a najprv vystúpila v meste Martínez de la Torre vo Veracruz, kde sa konalo zahájenie veľtrhu Expo Feria San Juan 2017 (16.06.). Speváčka bola pozvaná ako jedna z hostí a na akcii opäť zaspievala niektoré zo svojich piesní ako „Tal Vez En Roma“, „Invencible,“  „Lo Intentare“, „Pesando En Ti,“ či „Luna“ a dokonca zazneli aj skladby od RBD.

Po skončení podujatia sa diva opäť poďakovala fanúšikom prostredníctvom sociálnej siete „Instagram“:

„Včera vo #Veracruz #martinezdelatorre ❤🙌🏼🙌🏼🎶🎶🎶 Ďakujem za noc plnú lásky!!! Ďakujem za veľmi špeciálnu šou! 🎶🎶🎶🎤#DMWorldTour🏹“

Ayer en #Veracruz #martinezdelatorre ❤🙌🏼🙌🏼🎶🎶🎶 gracias por una noche llena de cariño!!! Gracias por un show muy especial! 🎶🎶🎶🎤#DMWorldTour🏹

A post shared by Dulce Maria (@dulcemaria) on

Dulce María na otvorení veľtrhu Expo Feria San Juan 2017 vo Veracruz (17.06.2017)


O deň neskôr, v sobotu (17.06.) speváčka vystúpila v meste Queretaro kde sa v obchodnom dome Patio Querétaro prezentovala so svojou šou ako aj autogramiádou. Na koncerte zaspievala piesne „Inevitable,“ „No Se Llorar,“ a „No Pares“. Dulce zožala úspech, vrúcny potlesk od fanúšikov a po vystúpení sa s každým z nich odfotila a venovala im podpis.

Dulce María – Showcase „DM“ (Patio Querétaro)

Dulce María na „Showcase“ v meste Queretaro (17.06.2017)

 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz