IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Dulce: Zamilovaná a šťastná

Krásna Dulce María je dokonale šťastná. Mexická diva sa minulý rok dala dokopy s filmárom, básnikom, spisovateľom, dokumentaristom a výkonným producentom mexického filmu Pacom Alvarezom. Pri prvých spravách, reagovali fanúšikovia podráždene a nechápavo, pretože Paco je od Dulce o 10 rokov starší. Zlé reakcie sa skončili vtedy, keď Dulce prvý krát priznala, že je šťastne zamilovaná. (Viac na: Dulce je opäť šťastné zadaná)

Na nový rok potvrdila svoje slová, a spolu s Pacom si opäť vymenili romantické vyznania lásky na sociálnej sieti „Instagram“:

„Láska príde vždy neočakávane, najprv ako víchrica, a potom veľmi pomaly. Prichádza s krikom a potom ticho sedí s rukami v lone a píše našu históriu. Príbeh, ktorý sa začal dňom kedy sme sa zamilovali.“

El amor llega siempre inesperado Siempre como un torbellino primero Para después andar despacio. El amor llega gritando, para después en silencio quedarse en nuestras manos y escribir nuestra historia, La historia de los días siguientes al día en que nos enamoramos.

Fotka uverejnená používateľom Paco Álvarez (@pacoalvarezv),

„Niet pochýb o tom, že spomedzi všetkých krásnych vecí, ktoré sa mi stali v roku 2016, bola tou najlepšou stretnúť sa s tebou ❤️✨😍🙌🏼🙏🏼✨☺️“

Sin duda de todas las cosas bonitas que me pasaron en el 2016 la mejor fue conocerte ❤️✨😍🙌🏼🙏🏼✨☺️

Fotka uverejnená používateľom Dulce Maria (@dulcemaria),

Nech im láska vydrží čo najdlhšie. Je vidieť, že Dulce je opäť šťastná a naplnená láskou. Držíme im palce!

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz