IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Estefania reagovala na fotomontáž s Anahi a Christianom


Fanúšikovia seriálu „Rebelde“ radi vidia hercov spolu. A keď sa stretnutie nekoná, spravia im aspoň fotomontáž. Jedna takáto fotomontáž vznikla pred niekoľkými dňami. Na originálnej fotografii je Christian Chavez s Estefaniou Villarreal a Ela Velden, ktorá si s dvomi rebelmi zahrala v telenovele „Despertar Contigo“. Fanúšikovia vo fotomontáži vymenili Elu za veľmi dobrú priateľku a kolegyňu oboch hercov, Anahí. Vznikla z toho naozaj nádherná fotografia.
To však nie je všetko. Túto fotomontáž si všimla aj Estefania Villarreal, ktorá ju zdieľala a prostredníctvo svojho účtu na „Twitteri“ na ňu aj reagovala.

Estefania: „Nedá sa ich nemilovať 💞🤗🙏🏻“

Dúfajme, že podobná fotografia vznikne opäť, no tentokrát už by mohla byť skutočná.

Táto fotografia však nie je jedinou, ktorú Estefania komentovala. Ako sme vás už na našom Facebooku informovali, Christian sa dnes v programe „Hoy“ stretol s Angelique Boyer, ktorá v seriáli stvárnila postavu Vico, a taktiež s Estefaniou, ktorá v telenovele stvárnila Celinu.

Ich spoločnú fotografiu zdieľala na „Instagrame“ aj samotná Estefania a nebránila sa nadšeniu zo stretnutia:

„Sľúbené je záväzok @christianchavezreal @angeliqueboyer@estefavillarreal_of #YSOYREBELDE 💖 veľmi vás ľúbim, je mi cťou vás poznať. 💋“

 

Lo prometido es deuda @christianchavezreal @angeliqueboyer @estefavillarreal_of #YSOYREBELDE 💖 Los quiero mucho, es un placer encontrarnos. 💋

Fotka uverejnená používateľom Estefania Villarreal (@estefavillarreal_of),

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz