IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Ex-RBD bojují za Mexiko

Nejspíše jste zaslechly a i my jsme vás dříve informovali o aktuální situaci v Mexiku. Nově zvolený prezident Spojených států amerických – Donald Trump se již při své volební kampani lidu zavázal k několika změnám. Jejich součástí byla i výstavba bariéry na hranici USA a Mexika proti nelegálním přistěhovalcům do Spojených států.

Před několika dny již zmíněný prezident smlouvu o zahájení výstavby podepsal a na hranici USA a Mexika se tak během několika měsíců začne stavět veliká bariéra. Proti konání Trumpa se na sociálních sítích postavilo hned několik známých, především mexických, osobností. Do tohoto seznamu se zařadili i ex-RBD, konkrétně Maite Perroni, Dulce María a Alfonso Herrera.

,,Obejměme naše Mexiko . Spojme se víc, než kdy předtím ! Všichni jsme Mexiko a máme čemu vzdát svůj hold, o co se starat, rozmazlovat, milovat a být hrdí Mexičané na naši zemi, náš lid, kulturu, tradice, slušné práce, náš vkus, rytmy, krásy naší země, vášeň, kterou prožíváme . . . MILUJI MEXIKO A BUDU VŽDY HRDÁ NA TO, ŽE JSEM MEXIČANKA AŽ DO POSLEDNÍHO DNE MÉHO ŽIVOTA !!!!,“ prohlásila Maite Perroni.

Abracémos a nuestro México . Unámonos más q nunca ! Todos somos México y tenemos q sostenerlo , cuidémoslo , apapachémoslo , amémoslo , y seamos mexicanos orgullosos de nuestro país , de nuestra gente , de nuestra cultura , de nuestras tradiciones, del trabajo digno , de nuestros sabores, de nuestros sonidos, de la belleza de nuestro país, de la pasión con la q vivimos . . . YO AMO A MÉXICO Y ME SENTIRE ORGULLOSA DE SER MEXICANA HASTA EL ÚLTIMO DÍA DE MI VIDA !!!!

Fotka zveřejněná uživatelem Maite Perroni Beorlegui (@maitepb),

,,#MexicoUnido #to2unidos #AbrazaMéxico 🙌🏼✨✌🏻✨✨✨🙏🏼‬,“ přidala Dulce.

‪#MexicoUnido #to2unidos #AbrazaMéxico 🙌🏼✨✌🏻✨✨✨🙏🏼‬

Fotka zveřejněná uživatelem Dulce Maria (@dulcemaria),

,,Jsem hrdý na své kořeny. To neznamená být na něco nebo někoho ošklivý, ale potřeba být více Mexičanem!,“ dodal Poncho.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz