IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Fanúšikovia vrátili piesne RBD na digitálne platformy

Pred mesiacom sme vás informovali o tom, že fanúšikovia RBD bojujú o to, aby sa skladby a albumy fenomenálnej skupiny vrátili na digitálne hudobné platformy. S veľkou podporou prišiel aj otec skupiny Pedro Damián, ako aj dvaja členovia a to Christian Chávez a Anahí. (Viac na: Chris a Pedro stoja pri fanúšikoch a Na list fanúšikov reagovala aj Anahí).

Veríme, že všetci tí, ktorí sa zapojili do tejto pomoci a to zdieľaním listu, ktorí bol učený pre kompetentné osoby, ale aj fanúšikovia, ktorí Twitter nemajú budú mať z dnešnej našej správy radosť. Včera (25.04.) sa prvé piesne skupiny RBD vrátili na hudobné platformy.

Prvou sa vrátila pieseňSalvame,“ v akustickej verzii, ktorá bola naspievaná na koncertoch Tour del Adios. Druhým bol album skupiny a to „Nuestro Amor,“ a tiež „Celestial, ktoré sa na platformách objavili celé.

Dôležité je spomenúť, na ktorých hudobných platformách tieto piesne nájdete a kde ich môžete podporiť. Prvoradé a dôležité je, že sa objavili na hudobnej platforme „iTunes,“ dokonca aj na Slovensku. Ďalej sú dostupné na „Google Play,“ a tiež aj na „Spotify,“ aj napriek tomu, že konkrétne na Slovensku to tak nie je.

Chceme poprosiť všetkých fanúšikov RBD, aby si v najbližších hodinách, zakúpili aspoň skladbu „Salvame,“ alebo celý album „Nuestro Amor,“ či „Celestial,“ na hudobnej platforme „iTunes,“ a dokázali sme aspoň jednu z týchto troch možností dostať v rebríčku najsťahovanejších piesní „Latino,“ do zoznamu 200 najpredávanejších piesní/albumov. Pedro Damián, otec skupiny by sa z toho určite tešil a my tiež. Skupina RBD si to zaslúži!

Keď si stiahnete aspoň pieseň „Salvame,“ ktorá stojí 1,29€ napíšte nám o tom na email: info@rbdfanclub.com

Pedro dnes v noci zdieľal a komentoval príspevky o tom, že piesne sa dostali na hudobné platformy a sám mal z toho obrovskú radosť:

„Aké krásne, že je opäť späť, ďakujem fanúšikom,“ reagoval Pedro na uverejnenie skladby „Salvame“.

„Bravóó, ďakujem všetkým fanúšikom, priateľom, bratom.“

Pedro ďalej slovami reagoval na to, že albumy a skladby boli opäť uverejnené:

„Je úžasné aká sila fanúšikov RBD, ďakujem“

„Naša láska (Nuestro amor) pokračuje“

„Toto nie je mágia, to je láska“

„Qué hay detrás otvorila oči mnohým dievčatám a chlapcom“

„Dokázali ste to rebelská generácia“

 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz