IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Jak šel čas s Rebeli

nahlad-svetovy-den-rbd

Elite Way School – škola jen pro bohaté a nebo chytré. Škola, která otevřela dveře mnohým rebelským tvářím. A to konkrétně těm hlavním, Robertě, Diegovi, Mii, Miguelovi, Lupitě a Giovannimu.

4.10.2004 v tento den, přesně před 12 lety se začal psát jeden z nejvýznamnějších příběhů, začátek historie skupiny RBD.

Není pochyb, že i přesto, že skupina už není, žije stále v srdci každého z nás. Vraťme se tedy na chvíli v čase a připomeňme si postavy těch, kteří nás tolik naučili.

 

Lupita Fernandez

Velmi křehká a chytrá Lupita Fernandéz, která se na svou vysněnou školu dostala jako stipendistka. Ze začátku příběhu se jevila jako velmi plachá a tichá, ovšem postupem času se z ní stala rebelka, která se nebojí zvednout svůj hlas a riskovat pro ostatní. V Elite Way našla svou lásku a hlavně získala přátelé na celý život. Každý si ji zamiloval. 

lupitalogo

,,Cítit vděčnost a nedat ji najevo je jako zabalit dárek a nedarovat ho.“ – Lupita Fernandez

 

Diego Bustamante:

Egoistický ,,umělý panáček.“ Jedna z nejvýraznějších osobnosti Elite Way School. Ze začátku se ve všem spoléhal na svého mocného otce. Byl velmi arogantní, z materialistického hlediska měl vše po čem toužil. Do jeho světa mu ale zasáhla osoba, která neakceptovala jeho chování, nebála se mu říct, co si myslí. Byla to zároveň i ta samá osoba, která ho naučila dělat, co cítí. Diego si za celý příběh prošel obrovskou změnou. Nebál se postavit svému otci a bojovat za to, co je správné a co miluje i na úkor sebe samého.

diegologo

,,Na světě je hodně lidí, kteří neví, co chtějí. Existuje hodně lidí, kteří i když ví, co chtějí nebojují za to, aby to dosáhli. To znamená, že velmi málo lidí ví, co chce a tvrdě si za tím jde. Jaký typ člověka jsi ty?“ – Diego Bustamante

 

Roberta Pardo:

Rebelka tělem i duší. Nikdy nedělá, co jí někdo přikáže a vždy bojuje za to, co chce. Za své přátelé by i dýchala. Ovšem už od začátku vedla vnitřní boj. Nedokázala se smířit s tím, kdo je její matka a že jí jako malé nevěnovala dostatek času a pozornosti. Vše se zhorší i po zjištění, že jejím otcem je někdo jiný. Roberta se nakonec smíří se svou rodinou a je za ni vděčná. V příběhu si najde i svou spřízněnou duši. Přes všechny zklamání s Diegem se rozhodne dát mu znovu šanci. Roberta nikdy nebyla šťastnější, než právě po jeho boku.

robertalogo

,,Kdo je uvnitř silnější? Ti, kteří procházejí životem bez zranění, anebo ti, kteří i přes své prohry mají stále chuť pokračovat a jít dál?“ – Roberta Pardo

 

Giovanni Mendéz:

Syn řezníka, který se už od začátku stydí za své rodiče. Dlouho se nedokázal vyrovnat s tím, kdo je a odkud pochází. Proto, aby si našel přátelé a zapadl mezi ostatní, se choval povrchně. V první sérii se zapletl se sektou, tak z něj byl ,,zrádce třídy.“ Po odhalení sekty už Giovanni nikdy není, jako dřív. Přestává se stydět za svou rodinu a váží si svých přátel, které už nikdy víc nezradí. Je lepším člověkem.

giovannilogo

,,Kdysi dávno jeden slavný dramatik řekl: Život je jedno velké divadlo a my jsme jeho herci. Ale pokud se někdo ustavičně schovává za masku, časem zapomene na svou vlastní tvář.“ – Giovanni Mendez

 

Miguel Arango:

Důvodem proč šel studovat do Mexika se stala pomsta rodině Colucci. Miguel se nikdy nevyrovnal se smrtí svého otce. Má to jeden háček zamiloval se do Mii Colucci, dcery toho, komu se chce mstít. I přes všechnu nenávist opět zvítězila láska. Miguel by v životě nedokázal ublížit Mii, ke které si tak dlouho hledal cestu. A získal, tak i novou rodinu. Nelze opomenout, že svou odvahou a odhodláním všem celý příběh dokazoval, že je pravý rebel. 

miguellogo

,,Být rebelem není jen obyčejná choroba puberťáků. Protože skutečný rebel má odvahu vzít svůj osud do vlastních rukou.“ – Miguel Arango

 

Mia Colucci:

,,Jaké těžké je být mnou!“ Na první pohled se zdá, že této dívce nic nechybí. Má otce, který ji vše povolí, může cestovat do zahraničí, vždy nosí nejnovější oblečení a žije v nádherném domě. Kdo by čekal, že se za tím vším skrývá samota a smutek. Mia by to všechno totiž vyměnila za svou matku, která ji v dětství opustila. I přesto, že v ní několik spolužáků vidí jen ,,namyšlenou Miu,“ tak ona všem pokaždé dokázala, že je pro své kamarádky schopná udělat cokoliv. Nejen díky lidem okolo sebe se naučila, co je v životě doopravdy důležité. Našla svou životní lásku a nakonec se jí splnilo i to, že se setkala se svou matkou.

mialogo

,,Jak plyne čas, mění se i móda. Vždyť na to móda je, styl se mění – přichází a odchází. Ale jsou tři věci, které nikdy nevyjdou z módy: Dobrý vkus, přátelství a láska.“ – Mia Colucci

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz