IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Koncert Maite v Ekvádore bol úspešný

nahlad-2016

Po 9 rokoch neprítomnosti, sa herečka a speváčka Maite Perroni s obrovským úspechom vrátila do Ekvádoru, aby odprezentovala svoje „Tour Love 2016„, v „Centro de Convenciones de Guayaquil„. Stalo sa tak minulú sobotu, 19. novembra, kedy tisícky fanúšikov čakali už od skorého rána, aby mohli zdieľať krásnu noc so svojou hviezdou.

Po obrovskom privítaní na letisku a v hoteli, ekvádorské publikum neprestalo prejavovať svoju lásku k Maite a ich podporu, odvďačovali sa jej za to, že opäť navštívila ich krajinu. Maite bola veľmi šťastná a nadšená, že mohla byť v Ekvádore po takom dlhom čase:

„Ďakujem celému môjmu fanclubu, pretože od kedy som prišla, správajú sa ku mne veľmi dobre. Keď som tu bola naposledy, bolo to s RBD; teraz sa vraciam so svojou hudbou, čo je niečo veľmi dôležité, pretože vám chcem ukázať svoju prácu a všetko, čo som robila po tieto roky.“

Svetlá, scéna, muzikanti, ktorí hrali naživo, tanečníci a ešte omnoho viac. To všetko sa dá vidieť počas „Tour Love 2016″, čo bol jedným z najočakávanejších koncertov v Ekvádore. “Tú Y Yo”, “Adicta” a “Vas A Querer Volver” sú niektoré z piesní, ktoré boli spievané. Dokonca bol odspievaný aj mix piesní RBD.

Najočakávanejší moment bol, kedy Maite zavolá na pódium Alexa Ubaga, aby spolu po prvýkrát naživo zaspievali pieseň “Todo Lo Que Soy”, ktorá rozprúdila ekvádorské publikum. To bol určite jeden z momentov, ktoré si zapamätáte.

Pozoruj, aké projekty si pre vás pripravuje Maite Perroni, na jej sociálnych sieťach a navštívte jej nový web MaitePerroni.World pre ďalšie exkluzívne informácie.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz