IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

„Llama del deseo“ – [1.kapitola – „Posledný koncert“]

BY

 

4 komentáře

 

"Llama del deseo", Dulce, Novinky, Ucker, Z15

          „Ďakujeme vám. Boli ste úžasní. Naozaj vás máme veľmi radi a dúfame, že nás budete podporovať aj v našej individuálnej kariére,“ povedala som sťažka na našom poslednom koncerte a potom sme všetci zakričali: „RBD vraví Zbohom!!“ Bol to veľmi intenzívny koncert.  Všetci fanúšikovia plakali a my, ako náhle sme zišli z pódia, sme sa tiež rozplakali ako malí. „Veľmi mi budete chýbať,“ vravela som pomedzi slzy, ktoré mi stekali po tvári. „Aj mne budete veľmi chýbať,“ postupne sa opakovali všetci. Takto to prebiehalo ešte asi 10 minút. Potom sa všetci pobrali do svojich šatní.

Ja som mala šatňu hneď vedľa Uckerovej, tak je pochopiteľné, že sme šli až ku dverám spolu. Niežeby sa mi to nepáčilo, no je tu jeden problém, ktorému sa nedokážem ubrániť. Uckera veľmi milujem. Ale nemôžem mu to povedať. On ma nemiluje.

Snažila som sa zrýchliť krok, no Ucker mi bol stále v pätách. Nemohla som sa ho striasť tak ako som sa nemohla striasť pocitu, že už ho nikdy nepobozkám. Ale musím to vydržať. Veď život ide ďalej. Musím na neho prestať myslieť a budem sa snažiť na neho zabudnúť. Už som síce neplakala, no slzy som stále mala na krajíčku.

Tak,“ začal Ucker, keď sme sa dostali k našim šatniam.

Zbohom Dul. Budeš mi chýbať,“ povedal sklesnuto a bola by som prisahala, že nechce, aby sa to skončilo, no nakoniec by som prišla na to, že si zo mňa len uťahuje. Veď on ma predsa nemiluje.

Aj ty mi budeš chýbať. Všetci mi budete chýbať,“ vravela som chrapľavým hlasom.

No potom sa stalo to, čo som naozaj nečakala. Keď som už stláčala kľučku na šatni, Ucker mi položil jeho ruku na moju, druhou rukou ma zatiaľ prisunul bližšie k sebe a silno ma objal. Ja som mu objatie opätovala. Takto sme tam stáli v objatí niekoľko minút, no napokon, aj keď som nechcela, som sa od neho odtiahla, otvorila dvere na šatni a vkĺzla dnu. Tam som sa hodila na sedačku a začala srdcervúco plakať. Nie len preto, že RBD skončilo, ale hlavne preto, že už možno neuvidím Uckera a nepobozkám ho. Ach nie. Musím zahnať tie myšlienky a na Uckera konečne zabudnúť. Zotrela som si teda zvyšky sĺz z tváre a začala sa prezliekať z koncertného oblečenia do môjho vlastného. To som mala rýchlo, keďže v tom už mám prax. Ako som sa však pozrela do zrkadla, prvé čo ma napadlo bolo to, že budem mať čo robiť. Totižto moja riasenka bola roztečená po celej mojej tvári a vyzerala som ako kominár. Sama sebe som sa musela zasmiať a bola som prekvapená z toho, že mi najmä Ucker nič nepovedal, keďže on sa so mnou tak rád háda a navyše vždy, keď sa mi niečo stane, tak sa začne smiať ako prvý. Ale teraz nie. Prečo? Zaujímalo by ma prečo. Len na túto otázku by som chcela odpoveď. Že by sa dnes chcel ku mne chovať pekne? No neviem. Možno. Alebo?

  • Christopher

Ako náhle Dul zatvorila dvere svojej šatne, otvoril som dvere na tej svojej a vošiel dnu. Sadol som si na gauč, hlavu ponoril do dlaní a začal premýšľať nad tým, ako to teraz všetko bude. Už neuvidím Dul. Nebudem ju môcť len tak na koncerte pobozkať. Nebudem ju môcť objať. Nebudem ju už ani vídať, pretože každý z náš sa vyberie vlastnou cestou. Neviem, ako to vydržím. Ale asi budem musieť na ňu zabudnúť. Aspoň sa o to pokúsiť. Lenže ja som to už skúšal niekoľko krát a nikdy mi to nevyšlo. Neviem ani spať. A v tom ma niečo napadlo. Čo keby sme si spravili zajtra niečo ako rozlúčkový večierok? Podľa mňa by to bol dobrý nápad, no neviem, či budú súhlasiť aj ostatní. Dúfam, že áno. Idem sa ich to hneď spýtať a začnem s Dul, keďže má šatňu najbližšie pri tej mojej.

  • Dulce

Rýchlo som zahnala tieto myšlienky a pustila sa do upravovania. Musela som si robiť nanovo celý mejkap, keďže ten, čo som mala, bol teraz roztečený po celej tvári. Už som ho mala skoro hotový, chýbalo mi už len naniesť lesk na pery, keď sa ozvalo silné klopanie na dvere.

Chvíľočku,“ zakričala som, no nikto mi nič neodpovedal. Rýchlo som si naniesla lesk na pery, aby dotyčná osoba nemusela čakať, ešte raz som si skontrolovala mejkap a šla som otvoriť. Na moje veľké prekvapenie tam stál Ucker. Jednou rukou bol opretý o zárubňu s úsmevom od ucha k uchu.

Ucker? Čo ty tu robíš?“ až mi skoro padla sánka od prekvapenia, že ho tu vidím.

No to je pekné privítanie, Dul,“ zasmial sa.

Prepáč, ale čakala som skôr Any alebo May,“ opätovala som mu jeho úsmev.

No, snáď nie si sklamaná, ale môžem sa zahrať aj na ženu, ak chceš,“ zvonivo sa smial.

Nie, ty mi postačíš. Tak čo potrebuješ? nedočkavo som sa ho spýtala.

A nepozveš ma dnu?“ ukázal rukou pred neho.

Naznačila som mu, aby vošiel a on neváhal a behom pár sekúnd už sedel na gauči. „Tak čo potrebuješ?“ zopakovala som svoju otázku.

Poď sem,“ potľapkal miesto na gauči vedľa seba.

Prisadla som si k nemu a znova mu zopakovala svoj otázku.„No čo potrebuješ? Už som si pripadala ako papagáj. Ucker sa na mne začal smiať.Hej, no tak, nesmej sa a hovor,“ buchla som ho do pleca.

No dobre,“ vravel pomedzi smiech.

A tu máte jasný príklad toho, že si zo mňa vždy robí srandu. No jeho smiech bol taký nákazlivý že som sa začala smiať aj ja, no po niekoľkých minútach ma začalo bolieť brucho. „Dosť už,“ zavelila som.

Dobre no, ako povieš,“ a pomaly sa prestával smiať.

No tak mi to už povedz, prečo si prišiel, pretože som ako na ihlách.“

Dobre. Dostal som nápad.“

Slovo nápad ma zaujalo tak, že som nastrčila svoje uši ešte viac a venovala mu všetku pozornosť. „A čo ťa napadlo?“ nahla som sa k nemu, ruky si položila na kolená a podoprela si nimi hlavu.

Že by sme si mohli spraviť zajtra nejakú rozlúčkovú párty, čo ty na to?“ váhavo na mňa pozrel čakajúc odpoveď.

Komentáre

4 Komentárov na "„Llama del deseo“ – [1.kapitola – „Posledný koncert“]"

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
Števka
Host

Mne sa to veľmi páči hneď si idem prečítať daľšie časti

Vika
Host

A to je podľa skutočnosti alebo to je vymyslené?? :)

mirka
Host

mne sa to začína pačiť je to dobré :)

tana
Host

Celkom dobry zaciatok uz sa tesim na pokracovanie :)

wpDiscuz