IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

„Llama del deseo“ – [16.kapitola – „Nemám slov“]

BY

 

1 COMMENT

 

"Llama del deseo", Dulce, Novinky, Ucker, Z16

  • Dulce

Toto natáčanie bolo mimoriadne náročné, no zároveň bolo aj zábavné a konečne sme tento seriál celý dotočili. Boli sme všetci z toho neskutočne šťastní. Rýchlym krokom som sa čoraz viac blížila ku môjmu autu a popri tom som v kabelke hľadala kľúče.

Dul, počkaj,“ zakričal na mňa môj bývalý šéfko.

Otočila som sa a venovala mu pobavený úsmev. „Čo potrebuješ?“ milo som sa ho spýtala.

On zatiaľ dobehol ku mne. „Vieš… my ideme… teraz… oslavovať dotočenie seriálu… poď s nami,“ vravel mi celý udychčaný z toľkého behania.

Určite sa mu bežať nechcelo, no mne sa zas nechcelo ísť na tú oslavu. No teda nechcelo sa mi preto, lebo ma doma čaká Chris a keby som tam šla, robila by som si výčitky, že je tam celý deň sám a robí to len kvôli mne a novinárom. Neviem prečo, ale zrazu ma premohla obrovská chuť ho vidieť.

Prepáč, ale nemôžem. Už mám niečo dohodnuté a nemôžem z toho cúvnuť. Je mi to naozaj ľúto. Možno inokedy,“ milo som sa naňho usmiala a odomkla svoje auto.

To je naozaj škoda, Dul. Tak ahoj a uži si to,“ rozlúčil sa so mnou, ešte sme sa objali, nasadla som do auta a už ma nebolo.

Cestou som premýšľala o všetkom možnom. Od natáčania až po Chrisa. A je vlastne Chris ešte u mňa? Čo ak už odišiel. Veď už je predsa pol ôsmej, už určite nie je u mňa. Určite už odišiel, pretože sa už pomaličky začína stmievať. Ach bože, som to ja ale hlupaňa. Stavím sa, že už u mňa nie je a balí nejaké tie jeho dievčatká. No keď som zastavila pred domov, čakalo ma obrovské prekvapenie. Chrisove auto tam ešte stále bolo. On tu ostal. Po tomto zistení moje srdce poskočilo radosťou a na tvári sa mi rozhostil obrovský úsmev od ucha k uchu. Vystúpila som, zamkla auto a vydala sa ku dverám. Vošla som potichu dnu a zamierila si to do obývačky, pretože som si myslela, že tam Chrisa nájdem. No opak bol pravdou. Šla som teda do kuchyne, a tam som ho našla zvŕtať sa pri kuchynskej linke. Potichu som ho pozorovala, popritom si hrýzla necht a usmievala sa. Hodnú chvíľu trvalo, až si ma všimol, no všimol si ma.

Dul, čo tu robíš? A vlastne, kedy si prišla?“ nemohla som sa nezasmiať na jeho pobavenom výraze.

Ruku som si dala preč z úst a podišla k nemu. „Ja som tu už dosť dlho, môj zlatý, to len ty si taký zaujatý, že si ma nevšímaš,“ brnkla som mu po nose.

Vážne?“ čarovne sa usmial.„Tak sa posaď, kráľovná moja, a ja ti hneď naservírujem večeru, dobre? Už je hotová. Práve som ju dokončil,“ zasmial sa aj on a popri tom, ako to hovoril, svoje ruky omotal okolo môjho pásu a pritiahol si ma bližšie.

Tak dobre, ako poviete, kráľ môj,“ opäť som sa zasmiala a vykrútila sa z jeho zovretia.

Sadla som si za stôl a čakala, čo fajného mi donesie.

Nech sa páči, seňorita,“ strčil mi pred nos tanier, na ktorom boli pekne naservírované kuracie špízy a americké zemiaky so zeleninovou oblohou.

Mhm, vyzerá to božsky,“ začala som sa rozjímať nad tou pochúťkou, ktorá bola predo mnou uložená na tanieri.

Dúfam, že to tak aj bude chutiť,“ zasmial sa a zatiaľ aj sebe naložil a priniesol na stôl.

Opäť si sadol oproti mne. Pomaly sme začali jesť, no občas sa naše pohľady stretli a obdarovali sme sa úsmevmi. Pomaly sme už aj dojedli a Chris pozbieral taniere a vložil ich do umývačky.

Som plná,“ vzdychla som si a natiahla sa na stoličke.

Chris len pokrútil hlavou a zasmial sa. „Idem si na chvíľku ľahnúť do postele. Ideš so mnou?“ hodila som po ňom spýtavý pohľad.

Ja viem, že by som to asi nemala robiť, že by som ho nemala volať so mnou do mojej izby, ale keď ja mu jednoducho nemôžem odolať a najprv konám a až potom rozmýšľam. No na moje počudovanie prikývol a mlčky sme sa vybrali do mojej izby. Tam sme sa povyzúvali, položili sme si telefóny na nočný stolík a Chris si sadol na posteľ, zatiaľ čo ja som si šla po notebook. Potom som si sadla ku nemu a zapla ho.

Pozrieme si nejaký film?“ spýtala som sa ho.

Dobre,“ súhlasil.

Tak si nejaký vyber a ja zatiaľ zbehnem po chipsy a minerálku.

Už-už som vstávala z postele, keď ma Chris zadržal a jeho ruka opäť pristála na tej mojej.

Dul, nechaj, ja to urobím. Výber nechám na tebe,“ usmial sa na mňa, vstal a už ho nebolo.

No akurát vtedy mu začal vyzváňať telefón a keďže ja som taká zvedavá osička, nedalo mi to a pozrela som sa. kto mu volá.

Poncho!“ zvolala som víťazoslávne a zdvihla, no skôr, než som stihla niečo povedať, vybehol na mňa on.

Ahoj Chris, tak čo, ako si na tom s Dul? Už si ju zbalil alebo sa ti to ešte nepodarilo?“ zasmial sa do telefónu.

Ja som bola ticho, neschopná čokoľvek povedať.

Haló, Chris? To si taký zaneprázdnený, že mi nemôžeš ani odpovedať?“ začal už kričať do telefónu.„Chris, toto nie je vtipné jasné? Buď sa mi ozvi, alebo… Ja neviem. Tak už si ju zbalil alebo si ešte stále voľný?“ po tomto som sa už neudržala a po tvári mi začali stekať slzy.

Rozplakala som sa ako malé dievčatko. Tak on sa ku mne správa tak pekne len preto, lebo ma chce zbaliť a rozprával o tom aj Ponchovi.

Dul?“ neveriacky sa ma spýtal.„Dul, si to ty? Prosím ťa, odpovedz mi…“ ďalej som už nič nepočula, pretože telefón som si dala dole z ucha a do izby vošiel Chris.

S kým voláš?“ veselo sa ma spýtal.

Ja som sa ku nemu otočila a podala mu jeho telefón.

Komentáre

1 Komentár na "„Llama del deseo“ – [16.kapitola – „Nemám slov“]"

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
Dominika
Host

Príbeh čítam od prvej časti a stále dúfam, že ma tam niečo prekvapí. Skvelý nápad, slušné spracovanie, len tomu akosi chýba dynamika a napätie. Stále čakám že sa tam udeje niečo zvratné, ale mám skôr pocit, že sa tam opisuje vzťah Diega a Roberty, a nie Dulce a Uckera. Sú zmätený, nevedia čo vlastne chcú a jeden druhému nevedia vyznať lásku. Skôr by som čakala, že sa tam stane niečo nečakané a niečo,čo čitateľa doslova ohúri. No znova opakujem, že nápad a námet príbehu sú skvelé, no ľahlo predvídatelnè.

wpDiscuz