IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

„Llama del deseo“ – [3.kapitola – „Pocity“]

BY

 

3 komentáře

 

"Llama del deseo", Dulce, Novinky, Ucker, Z15

Vychutnávala som si jeho pery tak ako si on vychutnával tie moje. Boli také mäkké, sladké a plné vášne a nehy. Ale nie, Dulce, čo si to namýšľaš. okríklo ma moje vnútro. No srdce mi hovorilo niečo iné. Dulce, no tak, vychutnaj si to. Je to už posledný krát, tak nech to aspoň stojí za to. Nebránila som sa. Chrisovi som bozky opätovala s rovnakou vášňou, s akou ich on dával mne. Nevedela som si vysvetliť, prečo ma pobozkal. Moje srdce mi vravelo, že preto, lebo má má rád tak ako ja jeho, no môj mozog mi vravel, nech si nenamýšľam, že to určite nie je pravda. Nemohla som to ďalej vydržať. Nemohla som ho len tak nechať nech ma bozkáva bez príčiny a čo bolo horšie, nemohla som dopustiť aby som ďalej ja bozkávala jeho. Síce som to nechcela, ale musela som to urobiť.

S veľkou nevôľou som sa od Uckera odlepila, ani som sa na neho nepozrela a utiekla do šatne. Ako náhle som za sebou zatvorila dvere, kolená sa mi podlomili a ja som sa odovzdala naplno svojim pocitom. Klesla som na dlážku, tvár zaborila do dlaní a opäť začala plakať.

  • Christopher

Musel som to urobiť. Schytil som Dulce, otočil ju k sebe a nádherne ju pobozkal. Do toho bozku som dal všetko. Všetky moje pocity a najmä všetku lásku, ktorú k nej cítim. Vyžarovala zo mňa ako tá najjasnejšia hviezda. Nevedel som si však vysvetliť jedno – prečo mi Dul moje bozky opätovala. Myslel som, že ma od seba odstrčí alebo že mi vynadá, no neurobila nič. Absolútne nič. Len ma ďalej bozkávala s rovnakou vášňou a láskou s akou som ju bozkával ja. No táto chvíľa raz musela skončiť. Dul sa odo mňa doslova odlepila, ani sa na mňa nepozrela a utiekla do svojej šatne. „Dofrasa, som ja ale hlupák. Prečo som ju bozkával, prečo?“ nadával som si a pritom si búchal rukou o hlavu.

Roztvoril som dvere svojej šatne a keď som ich zatváral, doslova som nimi tresol. Ani som neodhadol svoju silu. Toto tresnutie by prebudilo aj spiaceho medveďa. Sklesnuto som sa hodil do sedačky, tvár si schoval do dlaní a začal plakať.

Dulce

„Nie, nemôžem toľko plakať,“ ohriakla som sa. „To predsa nie je normálne, aby som stále len plakala. Nie. Teraz sa pekne upravím a pôjdem konečne domov,“ snažila som sa na tvári vyčariť úsmev a vydala sa k zrkadlu. Fúú to zase bude práce, prebleslo mi mysľou. Síce som mala zase celý mejkap roztečený po tvári, no neodradilo ma to a znova som sa dala ako tak do laty. Po pár minútach som bola hotová. Odhodlane som vstala, pobrala si veci a vydala sa preč zo svojej bývalej šatne. Ešte naposledy som sa tu poobzerala a napokon vyšla von. Zatvorila som za sebou dvere a pre istotu sa porozhliadla, či niekde neuvidím Uckera. No našťastie nikde blízko nebol. Totižto nechcelo sa mi mu vysvetľovať, prečo som ho bozkávala a potom len tak ušla. To nie. Na toto som momentálne nemala náladu. Potichu som sa odtiaľ vytratila a pomerne rýchlo som sa dostala aj k môjmu autu. Odomkla som ho a svoje veci som si poukladala na miesto spolujazdca. Rýchlo som obehla auto a nasadla som aj ja. V okamihu som vložila kľúče do zapaľovania, naštartovala, ešte naposledy sa pozrela na budovu, v ktorej sa odteraz úplne zmenil môj život a odfrčala preč.

Cestou mi bolo neskutočne smutno, tak som si aspoň zapla rádio, no to, čo som počula, ma moc neprekvapilo, pretože novinárov poznám až príliš dobre. Tak a dnes dali RBD svojim koncertom svoje definitívne Adiós, ako sa volá aj jedna ich pesnička. Čo asi tak teraz bude s Dulce Mariu, Christoperom, Anahi, Alfonsom, Maite a Christianom? Milióny fanúšikov smútia, pretože RBD už neexistuje. Je to minulosť. Dokonca vytvorili aj vzburu proti tomu, aby RBD skončila, no ani to neobmäkčilo srdcia našich šiestich spevákov a nakoniec predsa len povedali Zbohom. Sú naozaj takí bezcitní, alebo to naozaj chceli ukončiť? Toto sú otázky, ktoré si teraz kladú milióny ich fanúšikov a nik iba oni na ne poznajú odpoveď. Ďalej tam už len tárali samé hlúposti a nakoniec pustili našu pesničku s názvom Adiós.

Chris

Postupne som sa trocha upokojil a už som aj prestal plakať, no nemohol som zabudnúť. Zabudnúť na to, čo sa práve stalo, bolo pre mňa nemožné. Bolo to ako zabudnúť na niečo, na čom vám neskutočne záleží. A mne na Dul naozaj záleží. Lenže neviem, či aj jej na mne, a to nechcem riskovať . Naozaj nechcem riskovať naše krásne priateľstvo. To nemôžem. Ale predsa už som ho ohrozil tým bozkom. Alebo nie? Ach bože, ja sa raz z tohto všetkého zbláznim. Praskne mi z toho hlava. Nie. Už dosť. Musím ísť za ňou. Už som sa rozhodol. Musím s ňou prediskutovať to, čo sa pred chvíľou odohralo. Nechcem prísť o jej priateľstvo.

Odhodlane som sa vydal k Dulcinej šatni a zaklopal som. Nič. Znova som zaklopal. Zase nič. Už som sa začínal báť, tak som len tak vletel dnu. Poobzeral som sa po miestnosti. Bola prázdna. Nebola tu a neboli tu už ani jej veci. Určite už odišla. Ja som ale hlupák. Ako som ju mohol nechať odísť? Ako som to mohol urobiť? Toto si nikdy neodpustím. No vtedy mi zasvietilo malé svetielko nádeje. Čo ak ešte neodišla? Čo ak je ešte von na parkovisku? Neváhal som, vybehol som z jej šatne a utekal až na parkovisko. Už tam nebolo jej auto. Odišla. Odišla. Už ju neuvidím. Bože som to ale hlupák. Nechal som ju odísť len tak bez vysvetlenia.

Dulce

Celou cestou domov som rozmýšľala nad Uckerom a nad naším spoločným bozkom. Neviem, čo si o tom mám myslieť. Som v rozpakoch. Takto to šlo celú cestu až kým som ti neuvedomila, že som vlastne už doma. No pred mojim domom ma čakalo prekvapenie. Stálo tam nejaké auto. Nepoznala som ho. „Kto to asi tak môže byť?“ povedala som si sama pre seba. Vystúpila som z auta a šla sa pozrieť k tomu druhému a čo nevidím?

Komentáre

3 Komentárov na "„Llama del deseo“ – [3.kapitola – „Pocity“]"

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
Števka
Host

woow super ale skoncilo to v tom najlepsom idem si hned precitat dalsiu cast

tana
Host

Celkom fajn aj ked sa mi to zda dost mini. Keby si napisala o kusok viac bolo by to zaujimavejsie

Miriama
Host

Skvelá časť :-) som zvedavá kto to nakoniec bude v aute..teším sa na pokračovanie :-) :-)

wpDiscuz