IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

„Llama del deseo“ – [33.kapitola – „Presviedčanie“]

BY

 

0 COMMENT

 

"Llama del deseo", Dulce, Novinky, Ucker, Z16

Doteraz sme si s Chrisom hľadeli do očí, avšak ja som potom, čo povedala recepčná, svoj pohľad musela odvrátiť. Sklopila som hlavu a nervózne sa začala pohrávať so svojimi prstami. Chris stále mlčal a recepčná po mne začala podozrievavo zazerať. Chris si to však asi všimol, pretože hneď pohotovo zareagoval.

Áno, je to moja priateľka,“ usmial sa na recepčnú, ktorá, ako sa zdalo, šla vybuchnúť od zlosti. Ja som však šla vybuchnúť od prekvapenia!

Naozaj práve povedal to, čo povedal? Ach, ako krásne to znie! Áno, je to moja priateľka… je to moja priateľka… moja priateľka… moja… celý čas som si to v mysli prehrávala znova a znova. Zrazu sa však dvere na výťahu otvorili a všetci sme vyšli von na chodbu. Stále som svoj pohľad upierala do zeme a snažila sa nedať na sebe najavo svoje prekvapenie.

Ako sa cítite, pán Uckermann?“ spýtala sa ho recepčná a na tvári sa jej usadil zaujatý výraz.

Dobre, som v poriadku, až na pár drobných rán,“ mykol plecami a pousmial sa.

Vaša priateľka,“ slovo priateľka poriadne zvýraznila, „si o vás robila obrovské starosti, viete?“ preložila si ruky na prsiach, „ale už sa ničoho báť nemusíte,“ otočila sa ku mne, „je v poriadku, takže nemáte ani najmenší dôvod sa o vášho priateľa,  slovo priateľa zvýraznila „strachovať,“ dokončila.

Zrazu niečia ruka spočinula na mojom páse a do nosu mi vrazila vôňa, ktorá mi bola až príliš známa.

Nie, už sa o mňa nemusí báť,“ povedal jej potom Chris a usmial sa na ňu.

Konečne som svoj pohľad odlepila od zeme a vzhliadla som na neho. Usmieval sa na tú recepčnú ako mesiačik na hnoji. No musím uznať, že bola naozaj veľmi protivná a hlavne podozrievavá. Keby ju Chris pred chvíľou neoklamal, tak neviem, čo by so mnou spravila za to, že som ju oklamala.

Pôjdeme už, ďakujem vám za všetko,“ usmial sa Chris na svojho doktora, potriasol si s ním rukou, potom žmurkol na recepčnú, chytil ma za ruku a vydali sme sa preč.

Tesne pred východom som sa otočila za seba a videla som tú recepčnú, ako na mňa neveriacky zazerá. Neverila mi! Stále mi neverila! Chris si všimol, kam smeruje môj pohľad, všimol si aj pohľad tej recepčnej. Zastavil, vzal ma do náručia a pobozkal. Bola som prekvapená jeho konaním, no začala som s ním spolupracovať. Ruky som si omotala okolo jeho krku, zatiaľ čo tie jeho spočívali na mojom páse a jemne ma hladili po chrbte. Náš bozk netrval dlho, no trval dosť dlho na to, aby si ho všetci všimli. Aj tá recepčná. Pomaly sa Chris odo mňa odtiahol a zadíval sa do diaľky. Pozrela som sa rovnakým smerom a videla som recepčnú, ako na nás s otvorenými ústami pozerá. Všetci naokolo začali pískať a tlieskať, no niektorí nás začali fotiť! Konečne som sa vrátila do reality a spomenula si na to, že obaja sme slávni, všetci naši fanúšikovia túžia po tom, aby sme boli spolu a ak sa táto fotka objaví v novinách, budeme hlavnou témou všetkých časopisov a správ. Chris sa na všetkých usmial, vzal ma za ruku a začal ma ťahať preč. Hneď ako sme prišli k môjmu autu a nasadli sme, začala som konverzáciu.

Prečo si to urobil?“

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz
„Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec.“ Jan Werich