IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Maite a Poncho opäť pomáhajú

NAHĽAD 2016

Mnohé celebrity, no najmä ex-RBD sú známi svojou pomocou druhým, ktorí to skutočne potrebujú. Robia tak či už svojou návštevou rôznych centier, či prostredníctvom organizácii a nadácii. Výnimkou nebol ani tento týždeň, kedy sa Poncho a Maite pripojili k ostatným, aby mohli opäť pomôcť.

Poncho sa spolu s ďalšími latinskými či americkými celebritami pripojil k „Úradu Vysokého komisára OSN pre utečencov“ (UNHCR), aby preukázal svoju solidaritu a ochotu pomôcť utečencom.

„Ukážte  svoju podporu! Každý deň núti vojna tisícky rodín opustiť svoje domovy.Sú to ľudia ako vy, ľudia ako ja. Aby sa vyhli násiliu, všetko opustili. Všetko, okrem ich nádeje a snov o bezpečnej budúcnosti. UNHCR, agentúra OSN pre utečencov, verí, že všetci utečenci si zaslúžia žiť bezpečne.Pridajte svoje meno na petíciu #SUtečencami a vyšlite jasné posolstvo k úradníkom k aktom solidarity a zdieľanej zodpovednosti.Sme spolu #SUtečencami Pridajte sa k nám.“


O čo bojuje UNHCR


#SUtečencami Petícia bude dodaný do sídla OSN v New Yorku pri príležitosti zasadnutia Valného zhromaždenia už 19. septembra. Petícia vyzýva vlády, aby:

  • sa zaistilo, že všetky deti utečencov budú mať prístup k vzdelaniu.
  • sa zaistilo, že všetky utečenecké rodiny budú mať bezpečné miesto na život.
  • sa zaistilo, že všetci utečenci môžu pracovať alebo získavať nové zručnosti, a tým pozitívne prispieť k ich spoločenstvu.

Maite sa však taktiež pripojila k organizácii, ktorá zachraňuje ľudské životy. Spolu so spoločnosťou „AT&T Latino“  totiž bojuje o to, aby sa obmedzil počet dopravných nehôd spôsobených mobilným telefónom.

„¡Posielanie textových správ počas jaždy, #MôžeteOčakávať! ¡S AT&T Latino som sa zaviazala, aby vaše oči boli na ceste, nie na mobilnom telefóne! 🙏🏼 Prosím, pripojte sa a zdieľajte:http://espanol.att.com/PuedeEsperar/ #ATTinfluencer“

¡Enviar mensajes de texto mientras manejas, #PuedeEsperar! ¡Estoy comprometiéndome con AT&T Latino para mantener los…

Posted by Maite Perroni on 6. júl 2016


Čo je cieľom kampane „Puede Esperar“


Cieľom kampane “Puede Esperar“ je obmedziť množstvo dopravných nehôd spôsobených používaním mobilných telefónov počas šoférovania.

Ako účinnú zbraň v boji proti používaniu telefónov počas jazdy vytvorila spoločnosť „AT&T Latino“ mobilnú aplikáciu „DriveMode“, ktorá je dostupná u všetkých mobilných operátorov. Aplikácia pomáha potláčať nutkanie čítať a posielať textové správy počas jazdy a tlmí aj prichádzajúce textové správy. Táto funkcia aplikácie sa aktivuje automaticky, keď vozidlo dosiahne rýchlosť 15 km/h a vypína sa, keď auto zastaví. „Video skúsenosť 360 °“ simuluje neblahé následky, ktoré by mohli vyplynúť z používania  telefónu pri jazde.

Od svojho uvedenia na trh v roku 2010 sa tejto kampani podarilo motivovať vyše 90 percent ľudí, aby svoje mobilné telefóny počas šoférovania nepoužívali.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz